Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn

Základé informácie

Adresa: M.Rázusa 14/7
97101 Prievidza
Trenčiansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0902161288
E-mail:
Web:
P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn
1 vote, 1.00 avg. rating (10% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Maliari, Murári, Obkladanie, Omietky, Stavebné firmy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1787" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn? Na webstránke P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/obkladanie/phs-stavebna-einnos-igor-hybsky-a-syn.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/obkladanie/phs-stavebna-einnos-igor-hybsky-a-syn.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn

 • Darina says:

  Prerábam byt. Objednala som si firmu na montáž ústredného kúrenia, ktorá zavolala firmu P.H.S. stavebná činnosť – Igor Hybský a syn, aby zamurovali diery po rúrach.

  Ja som chcela pokračovať v prerábke kúpeľne, WC a komory:
  oškrabať steny, vymaľovať, osadiť vanu, kachličky a dlažbu, sadrokartón v kúpelni.
  Uzavreli sme dohodu o cene. Pán Hybský vzal zálohu 400,- € na materiál. Jeho syn chcel na ruku ďalších 100,- € za elektroinštaláciu.

  Po piatich týždňoch stav: nahrubo zahádzané rúry ústredného kúrenia, sadrokartón v kúpelni neobalený a elektroinštalácia visí z dier v stene.

  Nakoniec mi vrátil kľúče od bytu.

  To je všetko. Neviem, čo je za tým,

  500,- € vyplatené a práca asi za 200,- €.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨