Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Juraj Dudra ml.

Základé informácie

Adresa: Hlavná 125/81
90066 Vysoká pri Morave
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail: jurajdudraml@azet.sk
Web:
Juraj Dudra ml.
4 votes, 1.00 avg. rating (16% score)

Lokalita:

Kategórie: Elektrina, Murári, Obkladanie, Omietky, Rekonštrukcia, Stavebné firmy, Stavebný materiál, Voda a vodoinštalácia

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1959" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Juraj Dudra ml.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Juraj Dudra ml.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Juraj Dudra ml.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Juraj Dudra ml.? Na webstránke Juraj Dudra ml. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Juraj Dudra ml.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/obkladanie/juraj-dudra-ml.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/obkladanie/juraj-dudra-ml.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 5 názorov na Juraj Dudra ml.

 • i says:

  Tak táto firma naozaj nestojí za to.

  Neseriózny prístup, permanentné klamstvá, nedodržanie dohodnutých podmienok, termínov, nedodanie služieb. Nasľubujú čo sa len dá, na všetko vám povedia áno, ale nič nesplnia.

  Takým ako sú títo sa treba zďaleka vyhýbať a hlavne im nedávať žiadne peniaze vopred. Ponúkajú nízke ceny, ale tie slúžia len na to, aby vás namotali a podviedli.

  Žiaľ sám som sa stal ich obeťou.

  Chcem podať trestné oznámenie. Ak máte podobnú skúsenosť a tiež chcete podať trestné oznámenie, napíšte mi na adresu: poskodeny_dudrom (zavináč) yahoo (bodka) com. Možno má zmysel postupovať spoločne, zvýšiť tým pravdepodobnosť úspechu a znížiť výdavky s tým spojené.

 • Svetlana says:

  Moje hodnotenie je len to najhoršie. Zoberú zálohu a viac ich už neuvidíte. Nedvíhajú telefóny. Podvedú Vás a potom už len sľubujú ďalší a ďalší termín, ktorý zase nedodržia. Nedajte sa podviesť. My ideme podať trestné oznámenie.

 • Baculka says:

  Moje hodnotenie je najhoršie, aké len môže byť. Sú to podvodníci. Zoberú zálohu, nasľubujú aj nemožné. Potom Vám už len ostanú oči pre plač. Nedvíhajú telefóny a keď sa Vám náhodou podarí dovolať, znovu počujete len sľuby, ktoré nikto neplní a nové termíny, ktoré nikto nedodrží.
  My ideme podať trestné oznámenie a radím to aj všetkým rovnako postihnutým , ktorých tak isto podviedol takzvaný pán Dudra Juraj ml.

 • milo says:

  Veľmi zlá skusenosť.Na dohodnuté stavebné práce zobral 2000 Eur 3.5. 2011 a nezrealizovel skoro nič.

 • to says says:

  Ak nechcete byť okradnutí a vyslúžiť si výsmech, nenaleťte týmto podvodníkom. Trestné oznámenie som podal, polícia prestala konať, lebo vraj jeden z podvodníkov nebol doma(?!?!?!)


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨