Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  MZ-PLAST, s.r.o

Firma ZM-PLAST, s.r.o. sa zaoberá predajom, montážou a následným záručným aj pozáručným servisom:

– Plastové okná (Salamander, Decco)
– Garážové brány (DoorHan, ShadeOn)
– Tieniacej techniky (Markízy, Žalúzie, Rolety, Bambuskové roletky)
– Ostatných doplnkov (Parapety, Siete proti hmyzu, Interiérové dvere a pod.)

Viac informácii o našich produktoch nájdete na našej stránke: http://www.zm-plast.sk

Tešíme sa na spoluprácu…

stabyta-s-r-o-1a8r8jp1

MZ-PLAST, s.r.o
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kategórie: Stavební­ctvo a remeslá

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 2243" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy MZ-PLAST, s.r.o? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre MZ-PLAST, s.r.o. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu MZ-PLAST, s.r.o. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na MZ-PLAST, s.r.o? Na webstránke MZ-PLAST, s.r.o môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s MZ-PLAST, s.r.o. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/mz-plast-s-r-o.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/mz-plast-s-r-o.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou MZ-PLAST, s.r.o

  • Mikulko Peter says:

    Zo službami, aj s prístupom Pána Trebichavského som veľmi spokojný. Dobrá cena, rýchla montáž. Odporúčam každému


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨