Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Martin Dorusinec

Základé informácie

Adresa: Mateja Bela25
91108 Trencin
Trenčiansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail: martin.dorusinec@gmail.com
Web:
Martin Dorusinec
3 votes, 4.31 avg. rating (64% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Murári, Rekonštrukcia, Stavebné firmy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1868" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Martin Dorusinec? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Martin Dorusinec. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Martin Dorusinec. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Martin Dorusinec? Na webstránke Martin Dorusinec môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Martin Dorusinec. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/murari/martin-dorusinec.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/murari/martin-dorusinec.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 3 názorov na Martin Dorusinec

 • dorko says:

  Velmi spolahlivy a skuseny murar obkladac.Som s jeho robotou a pristupom k praci velmi spokojny.

  Vrele odporucam tohto majstra

 • Lenka Pecko says:

  To, co tento clovek dokaze, to nie je praca, ale umenie. Je to hlavne koli tomu, ze ma velke srdce, ktore vklada do svojho murarskeho, osobneho, atd. umenia. To je ten najdolezitejsi faktor v zivote, v praci, podnikani..atd. Aj sportovci, ti najlepsi hraju srdcom.

 • keo says:

  Pre: skusene poradenstvo ohladom renovacie rodinneho domu.

  Proti: odbornik sa momentalne nemoze pre-lokalizovat do Kanady, kde je ocakavany firmou Dragonfly Eco-Escapes.

  Pre: na zaklade navrhov odbornika (Martin Dorusinec), sa firma Dragonfly Eco-Escapes moze momentalne pripravit (nakup materialu, atd.) na prichod a realizaciu projektu.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨