Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Mullernábytok s.r.o

Základé informácie

Adresa: Holíčska 5
85101 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0905230300
E-mail: info@mullernabytok.sk
Web: www.mullernabytok.sk

Rozšírené informácie

Posedenie vonku: Nie
Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Možnosť platiť kartou: Áno
Dobré pre deti: Áno
Detský kútik: Nie
Donáška do domu: Áno
Bezbarierový prístup: Áno
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre deti: Nie
Zľavy pre študentov: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0905230300
Účel firmy: Výroba Kuchynských liniek, vstavaných skríň a šatníkov. Atypická výroba
Popis firmy: Nosným produktom Našej spoločnosti je výroba kuchynských liniek. V ich výrobe máme 15-ročnú tradíciu, teda dokážeme vyhovieť prakticky všetkým požiadavkám našich zákazníkov. Dôkladné poznanie dispozičných riešení bytov hlavne v Petržalke, ale v poslednom čase i v novej zástavbe nám dáva možnosť v maximálnej miere využiť daný priestor, ponúknuť vysokú funkčnosť a v neposlednej rade aj prispôsobiť desing predstavám našich zákazníkov.
3D návrh
V rámci dodávky kuchynskej linky Vám ponúkame vypracovanie 3D návrhu, kaukulácie a komplexné poradenstvo na počkanie a zdarma.
Následne Vám kuchynskú linku zameriame a zabezpečíme dopravu a montáž. V našej ponuke nájdete širokú škálu tvarov a farieb dvierok, úchytiek, pracovných dosiek a doplnkov. Poskytneme Vám výsuvy,
tlmenia zatvárania, osvetlenie, kompletný závesný a zásuvkový program. Aby bola naša ponuka kompletná dodávame aj spotrebiče MORA a Gorenje, a drezy FRANKE.
Kvalitu našich produktov neustále kontrolujeme, sledujeme vývoj na trhu materiálov a všetky kvalitné novinky aplikujeme do našich výrobkov. Preto naši zákazníci okrem kvalitného výrobku získavajú aj plnú 5-ročnú záruku.
Verím že si z našej ponuky vyberiete a teším sa na Vašu návštevu v našej predajni.
Lubomír Muller
Konateľ
Pobočky v mestách: Bratislava, Pezinok
Mullernábytok s.r.o
2 votes, 1.00 avg. rating (13% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Kuchyne, Nábytok, Stolári

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1714" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Mullernábytok s.r.o? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Mullernábytok s.r.o. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Mullernábytok s.r.o. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Mullernábytok s.r.o? Na webstránke Mullernábytok s.r.o môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Mullernábytok s.r.o. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/kuchyne/mullernabytok-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/kuchyne/mullernabytok-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na Mullernábytok s.r.o


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨