Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  DREVONAB

Základé informácie

Adresa: Kamenná cesta3
010 01 Zilina
Žilinský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
DREVONAB
1 vote, 1.00 avg. rating (10% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Kuchyne

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1209" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy DREVONAB? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre DREVONAB. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu DREVONAB. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na DREVONAB? Na webstránke DREVONAB môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s DREVONAB. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/kuchyne/drevonab.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/kuchyne/drevonab.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou DREVONAB

  • aimy says:

    Z uvedenej firmy sme si objednavali tovar. Firmu sme si vybrala preto, lebo pracovnicka, ktora s nami objednavku spisala bola velmi mila, ale hlavne, mali tam tovar, ktory sa nam pacil a chceli sme ho. Objednavku sme spisali, vsetko bolo super, dodavka tovaru 6 tyzdnov. A po 6 tyzdnoch prisli nekonecne “nervy” s uvedenou firmou. 2 dni po termine dodania som volala do firmy, kde mi povedali, ze je problem s tovarom, ktory sme si vybrali, ze nie je mozne ho dodat v nami pozadovanom prevedeni. OK, skor to nevedeli! Vybrali sme si teda iny druh, ktory nam mal prist do tyzdna. Po tyzdni – zase problem, s prevozom, s dopravou, proste, kde mohol vzniknut problem vnikol. Nakoniec po viac ako 2 mesiacoch nam volali, ze tovar uz mame u nich na sklade. Supeer! A teraz, ako sa k tomu firma postavila, ze nedodrzali termin? Nijak. Tak sme sa spytali, ci je mozne nieco urobit s cenou. Pracovnicka sama rozhodnut nemohla, ale akurat tam bol veduci, alebo majitel? Ktory mimochodom ani na nas nepozrel, pracovnicke povedal, citujem: “zlava 5% a ospravedlnte sa” a odisiel. Tejto firme asi nejde o to, mat spokojneho zakaznika. A to radsej nejdem pisat o zabezpeceni dopravy, ktora ako inak, zlyhala. Pokial nemate pevne nervy,neodporucam…


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨