Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.

Základé informácie

Adresa: Stará Vajnorská
85218 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0903715365
E-mail: apis@apis-sro.sk
Web: www.apis-sro.sk/
Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Kamenárstvo

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1932" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.? Na webstránke Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/kamenarstvo/kamenarstvo-bratislava-apis-s-ro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/kamenarstvo/kamenarstvo-bratislava-apis-s-ro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou Kamenárstvo Bratislava Apis, s r.o.

  • Martin Bratislava says:

    Ak v Bratislave hľadáte kamenárstvo, vrele odporúčam skúsených kamenárov Apis sro, ktorí sú na trhu dlho. Skúste navštíviť ich stránku http://www.apis-sro.sk/galeria-prac/ alebo priamo ich navštívte na zlatých pieskoch pokiaľ sa o tom chcete sami presvedčiť. Mne robili dlažbu na schody a pomník a nemám nič na vytknutie – iba chválim.

    Martin Bratislava


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨