Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  ŽELGASS s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Veľká Okružná 45
010 01 Žilina
Žilinský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0905623041
E-mail: servis@zelgass.sk
Web: www.zelgass.sk

Rozšírené informácie

Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Nie
Telefón: 0905623041
Účel firmy: predaj, servis, opravy domácich elektro a plynospotrebičov
Popis firmy: autorizovaný servis – electrolux, zanussi, aeg, gorenje, mora, indesit, ariston, candy,fagor, lg, a mnohých ďalších
Najlepšia cesta k nám: z rondla na križovatku k požiarnikom, na svetelnej križovatke odbočiť vpravo, firma je od križovatky po ľavej strane asi 30 metrov
ŽELGASS s.r.o.
3 votes, 2.50 avg. rating (37% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Biela technika, Domáce potreby, Domácnosť, Elektrina, Elektro, Klimatizácia, Kuchyne

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1427" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy ŽELGASS s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre ŽELGASS s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu ŽELGASS s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na ŽELGASS s.r.o.? Na webstránke ŽELGASS s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s ŽELGASS s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/elektrina/zelgass-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/elektrina/zelgass-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 11 názorov na ŽELGASS s.r.o.

 • certifik says:

  Profesionálny prístup k riešeniu opráv spotrebičov, dostatočne rýchlo a hlavne kvalitne.
  Príjemné vystupovanie a porozumenie požiadavkám zákazníka.

 • sklamaná says:

  Nasľubujú, že prídu opraviť, ale čakať budete márne . Robia mrtveho chrobáka.

 • rozčarovaný says:

  Neprofesionálny prístup. Nedovoláte sa im, na odkazy neodpovedajú, pár čísel im už nefunguje. Opravili spotrebič, doniesli, vyinkasovali vyše 100 Euro a ….. chyba krásy…… nič nie je opravené!!!! Opäť nemôžeme prať. Už tretí týždeň. A zase sa im nemôžeme dovolať!!! Super firma, ak nemáte kam dávať prachy, tak len si ich zvoľte.

 • Jano says:

  Želgass??? Hrozná firma. Opravia, zinkasujú, nedajú účtenku, prístroj nefunguje a na reklamáciu nereagujú. Nikdy viac!

 • reklamácia says:

  Ak vám záleží na kvalite a peniazoch, tak si nikdy neobjednávajte firmu Želgass. Peniaze vám zoberú a reklamáciu nevybavia.

 • Zuzana says:

  Otec tu kupoval nahradnu suciastku na konkretny typ sporaku. Suciastka nesedela, teda ju chcel vymenit alebo vratit. Predavajuci mu povedal, aby prisiel na druhy den, ked tam bude majitel. Tak tam aj siel. Ked mu povedal co je vo veci, p. velky majitel mu povedal, ze je je….ty a ze to nevie nahodit. Ukazal mu aj manual zo sporaku, ze to tam nepasuje k tym cislam, na to dostal odpoved “bohvie, kde si to uje…l”. Nakoniec ho chytil pod krk, a vyhodil z obchodu, pri com mu roztrhol aj zlatu retiazku. Blocik, zial, ostal v obchode, teda u SOI asi moc nepochodime. Jedna chyba, ze hned nevolal policiu… takze asi tolko ku tejto “firme”.

 • Dagmara says:

  Nikdy viac. Neprofesionálny prístup, technik odtsráni chybu len dočastne a za vysokú cenu. Neoporúčam!!!!

 • dada says:

  Strašné ako takáto spoločnosť môže existovať, respektíve ako môźe takýto človek kľudne spávať. Tomu sa hovorí okrádanie ľudí. Závadu odstánia ale po pár mesiacoch sa chyba prejaví znovu. Oprava stála veĺa peňazí a keď ich čolek zavolá že chce reklamovať ich vykonanú opravu, tak už sa viac neozvú, a keď im opätovne volám tak len sľubujú. Ľudia neodporúčam Vám tento servis ak Vám záleží na Vašich zarobených peniazoch.

 • anna says:

  ja súhlasím tiež so všetkým horenapísaným, ešte aj tá pani na jedinom zverejnenom telefonnom čísle je arogantná a položila mi telefon
  hoci opravár ked už prišiel, tak bol celkom fajn ale nemám naňho tel.číslo, ale zrejme tam už ani on nepracuje a ani by som sa mu nečudovala

 • Katarína says:

  Na túto spoločnosť sa pravidelne obraciam s poruchami už viac ako 15 rokov a vždy som bola spokojná, či už s administratívnou pracovníčkou, alebo priamo s pánom opravárom. Sú to ochotní a slušní ľudia, ktorí ma nikdy nepripravili o peniaze a ani o čas.

 • Richard says:

  Velka nespokojnost so servisnou cinnostou, oprava spotrebica trvala neprimerane dlho, cena sluzieb bola 2,5 nasobne vyssia ako je bezny standard. Pracovnici ZELGASSu nekomunikovali, nedalo sa im dovolat, telefony nezdvihali, clovek aby sa domahal o opravu spotrebica za ktoru si vypytali neprimerane vysoku cenu. Arogantny a nevyskoleny personal.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨