Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Renovum

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
Renovum
9 votes, 2.99 avg. rating (53% score)

Kategórie: Elektrina, Rekonštrukcia

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 348" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Renovum? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Renovum. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Renovum. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Renovum? Na webstránke Renovum môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Renovum. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/elektrina/renovum.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/elektrina/renovum.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 28 názorov na Renovum

 • Robert Jakabovič says:

  Firma renovum spravila už tri rekonštrukcie naším známim a dodnes nikto na nič nenamietal

 • Rešovská Kuchyňa says:

  Z vlastnej skúsenosti a odozvy susedov vždy výborná robota

 • Červenka,BA says:

  rekonštrukcia za štyri dni,sme veľmi spokojný

 • Karol says:

  Absolutne nespolahliva.
  Nemaju ani svojich ludi.
  Elektriku robia ako skolaci. Rekonstrukcia bytoveho jadra za 4 az 5 tzzdnov.
  Nedoporucujem!!!

 • Ján Sedinka says:

  Výber dodávateľa na rekonštrukciu našeho bytu v Pezinku nebol jednuduchý.
  Ale podarila sa nám úžasná vec. Na základe doporučenia známych sme vsadili na firmu RENOVUM spol. s r.o. Prečín.
  Myslíme si že nemohli sme vybrať lepšie.
  Práce boli vykonané odberne a rýchlo.
  Ďakujem firme a prajeme veľa úspešnej práce.

 • Peter228 says:

  Precitajte si staznosti na firmu Renovum na stranke dennika Sme – http://staznosti.sme.sk/cpas/830/RENOVUM-spol-s-ro.html

 • katkus says:

  Firma Renovum nam v roku 2003 oblozila kupelnu aj zachod, po 2 rokoch nam zacal obklad vydavat cudne zvuky bez najmensich zmien, po dalsich 2 rokoch sme si vsimli vyduvanie kachliciek, v tomto roku praskla sparovka, tak sme v zaujme bezpecnosti ZOZBIERALI kachlicky zo steny.
  Zistili sme, ze na ziadnej kachlicke nieje ani kusok lepidla, drzali tam iba silou vole a sparovky.
  Kachlicky boli zrejme prikladane do sucheho lepidla.
  Napisali sme p. majitelovi mail formou reklamacie s fotkami aby mal prehlad o tom aku zivotnost maju prace vykonavane jeho pracovnikmi, ale ozval sa nam iba automaticky odkazovac.
  Seriozneho podnikatela by mal zaujimat aspon dovod vzniknutej situacie aby jej mohol v buducnosti predchadzat. Nehovoriac o nahrade skody.
  Firmu Renovum NEODPORUCAM!
  Praca chvatna malo platna

 • Janka says:

  Zablúdila som na túto stránku. Ako s Renovum sme boli veľmi spokojný, kúpeľňu v rodinnom dome nám rekonštruovali približne v roku 2002. Dom sme predali a nový majiteľ ani neuvažoval o novej rekonštrukcii, lebo kupelňa stále vyzerala ako nová.

  Po kúpe bytu sme ich volali opakovane minulý rok, pretože tam bolo stare rozbité jadro a znovu maximálna spokojnosť, takže prispevok ktorý som tu čítala mi nejako nepasuje na tuto firmu

 • Luthien says:

  Záleží od pracovníkov, na ktorých človek natrafí. Prvú rekonštrukciu kúpeľne, WC, kuchyne a chodby sme robili v roku 2000 alebo 2001. Pracovníkom stačilo v pondelok povedať čo a ako chceme a boli absolútne samostatní, robili ako draci a veľmi kvalitne. Konzultovali s nami len vtedy, keď nám chceli poradiť lepšie riešenie, ktoré sme skoro vždy akceptovali. Doteraz všetko vyzerá ako nové, keď sme pred pár mesiacmi byt prenajali, nájomcovia boli presvedčení, že rekonštrukcia bola najviac pred rokom.
  V roku 2010 sme rekonštruovali iný byt. Jeden z pracovníkov bol lenivý frfľoš, ktorý nad všetkým prevracal oči, stále riešil “sprostých stavbárov”, ktorí byt postavili, “sprostých vodárov a plynárov”, ktorí v šachte nemožne ťahali rúry, ja som bola nablblá ženská, ktorá vôbec nerozumie vodárine a elektrine (to by som ich asi nevolala a spravila to sama) a navyše chce od neho, aby strhol staré tapety v celom WC, hoci obklad má byť len do 2 metrov (samozrejme, že ich strhol len do výšky obkladu a zvyšok cca 50 cm musel strhnúť maliar) atď. Druhý bol síce milý, ale nič si nepamätal, takže každý deň na obed som prišla na kontrolu, aby som zistila, čo je urobené v rozpore s dohodou alebo podrobným nákresom a do večera to prerábal. Ale aspoň s milým úsmevom. Nad niektoré veci som sa musela povzniesť, lebo už tých drobností bolo naozaj veľa. Napr. vodoinštaláciu mi urobili tak, že by sa dotýkala plynovej hadice k sporáku, čo je v rozpore s normami, a preto plynár musel hľadať riešenie, hoci títo robotníci mali podrobný obrázok kuchyne a pre sporák robili extra elektroinštaláciu (tá bola dobrá). Alebo rozbitá obkladačka, do ktorej mala byť navŕtaná diera na zrkadlo. Predchádzajúca dvojica by mi ju bez toho, aby som o tom vedela, vymenila, ale táto ju prikryla zrkadlom, na čo som prišla až pri upratovaní. Pri prvej rekonštrukcii som bola v piatok po ukončení prác nadšená, po tejto druhej sklamaná, otrávená zo žabomyších vojen a unavená z večného vysvetľovania už predtým dohodnutých vecí a z počúvania “aha, áno, ja som zabudol” alebo “tak to sme si nerozumeli”. Nemala som energiu ani riešiť reklamáciu, lebo obkladačku nevidno, ostatné nedostatky sme tiež zakryli, plyn vyriešil plynár a bolo. Ale aj napriek tomuto mám z Bratislavy také odstrašujúce príklady rekonštrukcií, že by som sa zrejme na firmu Renovum obrátila aj nabudúce. Len by som si zobrala dovolenku a sledovala každý ich krok.

 • adam farský says:

  Na firmu RENOVUMsom dostal odporučenie od môjho kolegu,ktorému firma rekonštruovala bytové jadro v Petržalke a bol maximálne spokojný,tak som ju oslovil aj ja.Moja rekonštrukcia bola oveľa väčšia,pretože sa jednalo o starý byt a bolo nutné prerobiť všetko od elektriky ,kúrenie,omietky ,potery v 2 izbách lebo tam boli dosky a škvára,rozširovala sa kúpeľka,ktorá sa musela celá zbúrať a postaviť.Samozrejme obklady dlažba a sanita.Odhadoval som to tak na mesiac a pol.Práce sa začali začiatkom novembra ,ked po podpise zmluvy o dielo nastúpili do môjho bytu 4 chlapci z Oravy a začali robiť.Nefajčili ,nepili komunikovali minimálne a od rána od 8 hod do večera do 20 hod. robili.Priznám sa,že som nič podobné v živote nevidel ani nepočul. Keď som to rozprával kolegom v práci,tak tvrdili, že sú to mimozemšťania. Prvé 3 dni zniesli z môjho bytu z 2.poschodia dva kotajnery suti.Po prvom týždni som mal trošku obavy,lebo môj byt sa zmenil na zrúcanisko,všetko bolo rozbité ,všade trčali káble no strašné.!!Slová, že do vianoc budem bývať som bral ako nevkusný vtip.Po troch týždňoch mi byt odovzdali kompletne zrekonštruovaný.Posledný deň prišla upratovacia firma a zdarma umyla chodbu od 1.až po4 poschodie.Brat mi byt omaľoval a vianoce som trávil v novom ,takže jednoznačne RENOVUM doporučujem.

  • Seba says:

   Dobrý deň, chcela by som sa spýtať vo firme RENOVUM pracujú živnostníci, či nevie niekto z vás či nemajú internetovú stránku alebo nejaký kontakt.

  • Seba says:

   Dobrý deň, nemáte náhodou na tých chlapcov z Oravy Kontakt ? Ďakujem

 • Pixo says:

  Vidim, že o kvalite sa dá diskutovať, záleží na ktorú ich partiu natrafíte…
  ale ako sme si zistili firmu reprezentujú doslova špekulanti a podvodne získavajú zákazky ako v našom prípade:
  nacenia akože to čo chcete, do zmluvy daju neprehľadný obsažný popis a po začatí sa čochvíľa ozvú že treba dodatok a navýšiť cenu!!!
  Samozrejme ide o práce čo treba urobiť, ale na začiatok nenacenia všetko aby zákazku získali keď si porovnávate konkurenčné ponuky.

 • Tina says:

  My sme tiez natrafili na partiu chalanov z Oravy a boli sme maximalne spokojni. Robili rychlo a zaroven poctivo. Fakt su velmi sikovni a ak budeme este niekedy v zivote rekonstruovat, je to jasna volba.

  Kazdopadne by som sa vsak dohodla priamo s nimi a nie s firmou RENOVUM. Ta totiz najprv podhodnotila cenovu ponuku a nasledne nedodrzala dokonca ani dodatkom znacne navysenu cenu. O potrebe dalsieho navysenia nas uz pre istotu ani neinformovali, az kym neposlali finalnu fakturu na sumu, ktora nehorazne prevysila aj nase najhorsie ocakavania. Takze, ak by to chcel niekto s nimi risknut s niecim vacsim nez len jednou kupelkou, davajte velky pozor co budete mat v zmluve a urcite im neplatte co nebolo vopred odsuhlasene.

 • Peter says:

  Taktiež sme natrafili na nesprávnu partiu. Rovnaky scenar ako u “katkus”. Riziko, že začnú padať kachličky na hlavy našich ratolestí rozhodlo o oprave po 5-tich rokoch a 2 rokoch odkladania. Keď sme doslova pozbierali kachličky, zistili sme, že sme zhodili asi 30% kachličiek. Podklad, ktorý “šikovní” chlapci obkladali nebol očistený, bolo na ňom asi 2 mm malovky, ktorá mala byť automaticky odstránená až po betón, polovica kachličiek išla dole čistá bez lepidla, druhá polovica s lepidlom aj s malovkou – jeden z nich aspon poctivo kydal aj na kachličku, druhy pravdepodobne iba prikladal čisty obklad na už polosuché lepidlo. To čo držalo obklad na stene bola iba špárovačka. Firmu Renovum po tejto skúsenosti neodporúčam

 • Darina Koršňáková says:

  V dňoch 24. 9. 2012 až 27. 09. 2012 mi firma RENOVUM SRO, vykonávala prerábku kúpeľne. S ich prácou som veľmi spokojná. Pracovali u nás pán Daniel a pán Lukáš. Boli veľmi príjemní, veľmi ochotní a veľmi radi poradili. Ich práca je odborná a kvalitná. Komunikovala som s p. Chudým, ktorý je vo svojom odbore prefesionál a rád pomohol a poradil.
  V prípade, že si chcete urobiť rekonštrukciu kúpeľne, tak túto firmu vrelo odporúčam. Za štyri dni som mala kúpeľňu prerobenú, nestarala som sa o nič, dokonca mi firma priviezla aj materiál, ktorý som si vybrala v obchode. Odviezli aj odpad, ktorý vznikol pri rekonštrukcii. Vo štvrtok mi odovzdali kúpeľňu, upratali si za sebou a dali mi aj záruku na vykonané práce.
  Ich prístup a prácu si vysoko cením a vážim. Majú u mňa jednotku s hviezdičkou.
  Želám im veľa pracovných úspechov a spokojných zákazníkov.

  S úctou Darina Koršňáková

 • marco says:

  ahojte ak chcete na tych chlapcov z oravy kontakt tak ja mam staci napisat mail

 • FI RENOVUM mi robila v panelovom byte kúpelňu+WC,bolo to rýchlo do 3 dní draho a presne tak to aj vyzeralo ! Obklady v kúpelni aj na WC vydržali ledva 5,5 roka ! Potom sa obklad začal vydúvať a kachličky postupne opadávať po 4-6 kusoch.TAKŽE ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM túto tzv,FIRMU ani nepriateľovi !

 • Tarabová says:

  Firma RENOVUM mi pred šiestimi rokmi prerábala jadro v Petržalke a môjmu synovi minulý rok celý byt v Dúbravke. Aj napriek tomu,že nám nerobili rekonštrukciu chlapci z Oravy, prevedenie rekonštrukcie ,jednanie a celý servis bol bezchybný. Môj manžel ktorý kritizuje všetkých a všetko, a je pedant len v tichosti pozoroval čo sa u nás vlastne deje. Po skúsenostiach s inými firmami s kuchyniarmi a oknármi ,ktorí nás svojím prístupom a prácou pripravili o niekoľko rokov života, som bola z rekonštrukcie bytového jadra príjemne prekvapená. Firmu RENOVUM odporúčam a budem odporúčať pretože dobrých remeselníkov v oblasti stavebníctva je ako šafránu. Obdivujem ich ,pretože robiť 20 rokov a v Bratislave, chce nervy zo železa.

 • kate says:

  firmu renovum neodporucam v ZIADNOM PRIPADE!!!!!! cenovu kalkulaciu urobia vopred a douctuju 1/2 navyse Prace odrobia neuplne a hlavne neucelne a zivotu nebezpecne. Ked chcete reklamovat robotu, uz vam nikto nezdvihne telefon, hlavne, ze peniaze si zoberu okamzite na mieste, nemate ani sancu skontrolovat, ci je vsetko ok. :( VELMI ZLA SKUSENOST – v BA

 • Juraj says:

  dobrý deň, spoločnosť renovum spolupracuje v rámci realít s nami cez desiatku rokov. Nedá mi reagovať na to blato vyššie. Považujem všetky negatívne reakcie ako nevydarený boj konkurenčných skupín, pretože anonymita internetu nepozna hranic. Tak ako aj my, môže každý nespokojenec chyby reklamovať a predpokladam, že to aj urobí. A firma, ktorá by si neplnila zákonné povinnosti, by z našej skúsenosti nemohla fungovať na trhu tak dlho, ako renovum. Takže hovadiny tohto typu pomáhaju skôr nekalo pripraviť o prácu ľudí z oblasti s vysokou nezamestnanoťou, ktorím tento subjekt dáva plácu. Zároveň verím, že si každý spraví objektívny názor, pretože firmu poznám a ich prácu takisto.

  • Martin says:

   Mne nedá nereagovať na Váš príspevok, žiadny boj konkurenčných skupín, ale “slovenský” prístup, firmu Renovum považujem za maximálne neprofesionálnu, tak ako tu už niekto napísal, peniaze zobrať to áno, ale potom sa čelom postaviť k zle odvedenej práci to nie, keď mi sem napíšete že je záujem, pokojne dám na seba aj číslo a môžeme o tom podebatovať, aby ste nemysleli že anonymita internetu… Firmu Renovum určite neodporúčam, chlapci z Oravy boli šikovný, ale práca bola urobená narýchlo, aby mohli na ďalšiu zákazku, a tým pádom utrpela kvalita.

 • Rasto says:

  Robili nam kupelnu pred par rokmi na starom byte a zatial je kupelna poriadku. Teraz nam prerabaju novy byt a zatial vyzeraju byt velmi sikovni. Co sa tyka serioznosti firmy vsetko je podchytene zmluvou a na všetko je doklad a zaruka.

 • Matejka Ivan says:

  Chcel by som sa poďakovať firme RENOVUM že som mohol stráviť Vianoce v novozrekonštruovanom rodinnom dome ,pretože začiatkom decembra to vyzeralo na konec januára.Ešte v júli som si zavolal dvoch živnostníkov, v snahe ušetriť a nakonec som ich v polovici novembra vyhodil ,pretože som bol s nervami v koncoch. Potom mi priateľ odporučil fy RENOVUM a tak som ich oslovil. Nasledovala obhliadka, ponuka, Zmluva a realizácia . Nastal neuveriteľný kolotoč na ktorý sme sa s nemým úžasom prizerali. Robili celý deň od rána do večera . Nemusel som nič zháňať,vymieňať,všetko zariadili doviezli. Prácu ktorú vykonali je perfektná ,všetko funguje ,preto firmu jednoznačne odporúčam.
  Matejka Stupava

 • Škvorec says:

  Spolupráca dobrá,seriozny prístup,všetko zmluvne ošetrené mal som aj lacnejšie ponuky ale dal som na odporučenie známych,lebo som chcel mať istotu.Zatial som spokojný.

 • Meky says:

  S firmou Renovum som spolupracoval niekoľkokrát a vždy som bol maximálne spokojný. Všetko spravili rýchlo a podľa mojích predstáv.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨