Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Ján Péter – J.K. JAMOS

Základé informácie

Adresa: č.d. 269
903 01 Hrubý Šúr
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0911 233 676
E-mail: jkjamos@centrum.sk
Web:

Rozšírené informácie

Telefón: 0911233676
Popis firmy: Ponúkam profesionálnu montáž nábytku a doplnkov všetkého druhu od jednoduchej police až po kompletnú realizáciu interiérov pre jednotlivcov aj pre firmy.
Montujeme kuchyne, kancelárie, bytové zostavy, obývačkový, spálňový a iný nábytok.
Tiež zabezpečím spoľahlivú prepravu osôb a akéhokoľvek tovaru do 1,5t.
Výhodné ceny, dlhoročné skúsenosti, flexibilita, profesionálne služby.
Ján Péter – J.K. JAMOS
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita:

Kategórie: Nábytok, Nákladná doprava, Sťahovacie služby, Stolári

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1737" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Ján Péter – J.K. JAMOS? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Ján Péter – J.K. JAMOS. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Ján Péter – J.K. JAMOS. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Ján Péter – J.K. JAMOS? Na webstránke Ján Péter – J.K. JAMOS môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Ján Péter – J.K. JAMOS. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/sahovacie-sluzby/jan-peter-jk-jamos.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/sahovacie-sluzby/jan-peter-jk-jamos.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨