Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Langster s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Hollého 40
01001 Žilina
Žilinský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0911 595 593
E-mail: langster@lang-ster.com
Web: www.lang-ster.com
Langster s.r.o.
5 votes, 5.00 avg. rating (83% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Prekladateľské služby

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1692" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Langster s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Langster s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Langster s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Langster s.r.o.? Na webstránke Langster s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Langster s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/preklady-a-tlmocenie/langster-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/preklady-a-tlmocenie/langster-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 5 názorov na Langster s.r.o.

 • Jan Havran says:

  Spol. Langster pre nasu firmu pravidelne zabezpecuje preklady do roznych jazykov. Vzdy kvalitne a podla dohody. Sme s ich sluzbami nadmieru spokojni.

 • Filip Kramár says:

  S prekladom som bol spokojný – dodali ho načas, za dohodnutú cenu a kvalitne. Odporúčam ich.

 • Peter Bábik says:

  S prekladom a pristupom som bol velmi spokojny, firmu urcite odporucam.

 • Rastislav Tomášik says:

  Chcel by som týmto odporúčať agentúru Langster. S agentúrou spolupracujeme už druhý rok a neustále nám vychádza svojim flexibilným prístupom v ústrety. Spolupráca s nimi je efektívna a bezproblémová.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨