Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  KAPKA s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Rontgenova 20
85101 Bratislava

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
KAPKA s.r.o.
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita:

Kategórie: Maliari, Murári, Omietky, Opatrovateľské služby, Sťahovacie služby, Upratovacie služby, Záhradnícke služby

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 352" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy KAPKA s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre KAPKA s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu KAPKA s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na KAPKA s.r.o.? Na webstránke KAPKA s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s KAPKA s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/opatrovatelske-sluzby/kapka-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/opatrovatelske-sluzby/kapka-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na KAPKA s.r.o.

 • Vena rucova says:

  Spoločnosť mi maľovala a upratovala. Nemalo to chybu. Odporúčam! Kvalita, rýchlosť, čisto.

 • kapka says:

  Pohoršená reakcia ha ha ha
  “Hodnotenie od Pomožem Vám” J.S & spol. …….
  Je mi jasne o akú konkurenčnú firmu ide!
  A jednoznačné, ide o konkurenčné osočovanie a znevažovanie mojej spoločnosti v ktorej som konateľom len ja a žiadne konateľky. Spoločnosť ANER HAUS s.r.o. nemá so mnou spoločnú prevádzku ani byt. Je potrebné pozrieť výpis z OR. Pravdepodobne konkurencia nemá čo pred sviatkami robiť a tak sa rozhodla znevažovať inú firmu ktorá má veľa spokojných klientov. Klamstvá, rôzne, nezmyselné inzeráty “Darujem papagája” na tel. čísla mojej spoločnosti je výsledok psychopata. Preto aj takéto hodnotenie berte ako výmysel nenormálnej ženy.Možno sa zobudí až ju navštívi polícia, kontaktoval som administrátorov webových portálov, ktorí zaistili IP adresy, ako aj iné údaje smerujúce k zisteniu odosielateľa. Už sa na svoje maily ako aj rôzne hodnotenia môže aj podpísať . Smutné je že to píše bývala zamestnankyňa ktorá si nesplnila svoje pracovné povinnosti a z uvedeného dôvodu bola prepustená. Nakoniec si založila vlastnú upratovaciu firmu a snaží sa nekalými praktikami poškodzovať dobré meno spoločnosti. Verím , že si všetci čo toto čítajú urobia svoj úsudok. Ak niekto pochybuje, kľudne ma kontaktujte za účelom preukázania pravdivosti môjho legálneho zamestnávania a podnikania. Š/P


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨