Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  ROLKOM spol. s r.o.

Základé informácie

Adresa: Bratislavská 72
90201 Pezinok
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po: 10:00 – 17:00
Ut: 10:00 – 18:00
Str: 10:00 – 18:00
Štv: 10:00 – 18:00
Pia: 10:00 – 12:00
So: Zatvorené
Ne: Zatvorené
Tel.: 033 / 64 232 46
E-mail: pezinok@rolkom.sk
Web: www.vstavaneskrine.com

Rozšírené informácie

Popis firmy: Ponúkame : Vstavané skrine, skrine, šatníky, šatníky na mieru, interiérové dvere, dvere, zárubne, bezpečnostné dvere, okná, platové okná, parkety, laminátové parkety,laminátové podlahy, kuchyne, kuchyne na mieru, sedačky , postele, váľandy ,pohovky, klimatizácie.
Účel firmy: Predaj a montáž: Vstavané skrine, skrine, šatníky na mieru, interiérové dvere, dvere, zárubne, kľučky, kovania, okná, platové okná, plástové dvere, parkety, laminátové parkety,laminátové podlahy, plávajúce podlahy,kuchyne, kuchyne na mieru, sedačky…
Kapacita: cca 6
Telefón: 0948 / 442 444
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre deti: Nie
Zľavy pre študentov: Nie
Možnosť objednávky: Áno
Možnosť platiť kartou: Nie
Dobré pre deti: Áno
Detský kútik: Nie
Donáška do domu: Áno
Bezbarierový prístup: Nie
Posedenie vonku: Nie
Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Pobočky v mestách: Holíčska 7 ( na terase ) , 851 05 Bratislava , mobil : 0903 / 344 343 , e-mail : rolkom@rolkom.sk , www.rolkom.sk
ROLKOM spol. s r.o.
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Domácnosť, Dvere, Klimatizácia, Kuchyne, Nábytok, Obchody, predajne, Okná, Parkety, Vstavané skrine

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1292" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy ROLKOM spol. s r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre ROLKOM spol. s r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu ROLKOM spol. s r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na ROLKOM spol. s r.o.? Na webstránke ROLKOM spol. s r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s ROLKOM spol. s r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/obchody-predajne/rolkom-spol-s-ro-pk.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/obchody-predajne/rolkom-spol-s-ro-pk.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou ROLKOM spol. s r.o.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨