5 thoughts on “Luto Slovakia”

  1. Zaoberajú sa predajom nábytku, ale odborná úroveň personálu hrozná, zamestnanci sú nepríjemní, drzí, snáď pokladníčka u ktorej sa platí to nejako vyrovnáva v ich predajni na Vajnorskej. No čo je tam teraz vedúci, tak ten kým sa dogúľa z tej svojej kukane dopredu, aj Vás prejde chuť s ním niečo riešiť.Bol som tam v lete to tam ešte ako tak fungovalo ale teraz mám pocit, že si tam každý zo zamestnancov chodí iba krátiť dlhú chvíľu. Majú pobočku aj na Svätoplukovej /ich predajne sa volajú Meganábytok/ a to je ešte horšie – klub dôchodcov. Keď sa tam nejakého zamestnanca opýtate na niečo, kričí po druhom, že na to nevidí, ďalšia si hľadá okuliare, no hneď Vás prejde chuť nakupovať. No už aspoń viem, že v ich predajniach nakupovať nebudem. A vlastne by ma zaujímalo prečo sa od leta tak pokazili? Keď som tam bol v lete mal som pocit, že tam všetko funguje, zamestnanci boli milí a teraz? Aspoň že máme v Blave Ikea a Kiku, v meganabytku ma už neuvidia.

  2. tak ja so m bola v meganábytku pred týždnom, nábytok je síce o.k. ale ten personál no hrôza, chovajú sa ako keby ste ich obťažovali a ked som bola na nivách, tak tam sa zase chovali ako keby nás nevideli. už k nim určite nepôjdem.-

  3. Bol som v poslednom case 2 x na Svatoplukovej. Obsluha STRASNE. “Ja neviem co chcete” (veselo si supala ovocie). “Ale ja si nepamatam, to si kopirovala kolegyna” (“kolegyna” stala 10 metrov vedla). STRACH HROZA, BANDA ZKRACHOVANYCH LENIVYCH PREDAVACIEK — v zivote som take nic nevidel, a to sa Meganabytok Svatoplukova zacina tymto v meste stavat VAZNE ZNAMYM.

Pridaj komentár