Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  DRAPKO

Základé informácie

Adresa: Rastislavova 2
040 01 Košice
Košický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: Tel./fax: +421 55 6252598, Mobil: 0905 4
E-mail: apathy@stonline.sk
Web: www.drapko.sk/kontakt.htm
DRAPKO
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Elektro

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1830" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy DRAPKO? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre DRAPKO. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu DRAPKO. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na DRAPKO? Na webstránke DRAPKO môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s DRAPKO. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/obchody-predajne/elektro/drapko.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/obchody-predajne/elektro/drapko.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou DRAPKO

  • Starec says:

    Iste poniektorý, zvlášť zo staršej generácie poznáte ohrievače, kde ako topne teleso je natočená odporová špirála na izolačnej tyčke. Takéto ohrievače som používal dlhé roky na chalupe, pre rýchle vyhriatie, keď sme v zimnom obdoby dorazili na víkend. Všetko slúži ovšem iba dočasne, aj tieto ohrievače, ale vyhadzovať ich iba preto, že čas od času sa prepáli niektorá špirála? Niekedy tieto špirály nebol problém kúpiť v bežnom elektro obchode, ovšem skúste to dnes. Hoc som sa pohyboval po Slovensku krížom-krážom, ale tieto ohrevné telesa, ani špirály na nich som nedokázal nikde zohnať. Až nedávno som brúzdal po internete a čo nevidím, firma Drapko tieto telesá a špirály predáva. Sláva, nič sa nebude vyhadzovať, ani za drahé peniaze kupovať nové, stačí si telesá, pripadne len špirály kúpiť, alebo objednať na dobierku a ohrievače fungujú ako za nova.

    Stačilo zavolať, alebo objednať cez mail a tovar som mali za dva dni doma.
    Ďakujem pán Apáthy.

    Tak ak niekto bude zháňať komponenty do starších ohrievačov a nie len to, viď web stránku, obráťte sa na firmu Drapko. Ochota, rýchle vybavenie a doručenie tovaru, svedčí, že si vedia oceniť i malé objednávky.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨