Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Svadobné fotografie – aké majú byť?

Svadba je deň ktorý v našich životoch zanechá tie najkrajšie spomienky. Spečatenie svojej lásky slovíčkom „ áno“ je túžbou nejedného z nás. Ak nájdete svoju pravú polovicu srdca určite si raz dátum svadby určíte. Predstavy sú krásne, realita je však o niečo zložitejšia. Svadba a prípravy na ňu vám dajú riadne zabrať. Zrazu čítate všetky príručky, počúvate rady známych a hľadáte všetky možné informácie, čo na svadbe chýbať nesmie a načo by ste nemali zabudnúť. Šaty pre nevestu, tortu, koláče, kvety, výzdoba, hostina, obrad, fotograf, kameraman. No a samozrejme, že ak sa vám zdá investícia do svadby veľkou záležitosťou, začínate uvažovať o kompromisoch.

Rozhodne ich však nerobte pri výbere svadobného fotografa. Svadobný fotograf vie, kedy má byť v pohotovosti a z akého uhla vám to bude najviac pristane. Dokáže zachytiť atmosféru vašej svadby a zaznamenať okamihy, ktorých si vy vo svadobnom zhone len ťažko všimnete. Svadobné fotografie sú pre snúbencov jedným z najvýznamnejších spôsobov, ako si uchovať spomienky na svoj svadobný deň. O svadobné fotografie sa novomanželia delia nielen s priateľmi, ktorí sa svadby zúčastnili, ale aj s tými, ktorí sa svadby osobne nezúčastnili. Preto by mali zachytiť všetky najdôležitejšie okamihy, čo sa rozhodne priateľom, či víkendovým fotografom z rodiny nepodarí.

Ako vybrať svadobného fotografa?

Možno sa vám momentálne zdá výber fotografa, ako veľké tabu, je to však pomerne jednoduché. Stačí dodržať zopár bodov a vaše fotky budú ako z rozprávky. Referencie od bývalých klientov nie sú na zahodenie, ale nie všetci klienti majú zhodný vkus.

Najdôležitejšie je porfólio fotografa. Najideálnejšie je si vyžiadať 20-30 fotografií z jednej svadby. No a samozrejme potom z ďalšej. Jednoducho pozrieť sa na jeho predchádzajúcu prácu. Fotograf by mal mať skúsenosti s dokumentom a fashion fotografiou. To sú základy pre fotenie svadieb. S fotografom je najdôležitejšie sa dohovoriť, čo všetko chcete, aby nafotil. Nachystajte si fotografie z internetu a časopisov, ktoré sa vám páčia. Tým ukážete a priblížite svoju predstavu o svadobných fotografiách. Dohodnúť sa, kam až fotografa pustíte, a kde naopak chcete, aby neprekážal. Zásadné je určiť si základné pravidlá. Kedy, kde a na ako dlho plánuje fotografom fotiť komponované zábery novomanželov, aby nenarušil svadobný program. Fotoknihu by mal spracovať sám fotograf, pretože sám rozumie svojim fotografiám. Mal by tiež rozumieť ako jednotlivé fotografie nakomponovať do fotoknihy. Predsa to len nie je o tom dať tie najkrajšie fotografie zostupne do fotoknihy, ale fotografie by mali medzi sebou komunikovať, ladiť farebne a kompozične. A práve toto dokáže len fotograf s dostatkom umeleckých propozícií.

Zverte vaše svadobné fotky do rúk odborníkom

Rozhodne nebudete banovať. Dobrý svadobný fotograf by mal mať schopnosť vcítiť sa do kože novomanželov. Poznať ich jasné predstavy a mať schopnosť zachytiť aj okamihy, ktoré sa vám zdajú obyčajné. A práve tie na prvý pohľad obyčajné okamihy musí vedieť svadobný fotograf zachytiť tak, aby pôsobili dokonale a zaujímavo. Nechajte si na základe vašej predstavy vystaviť cenník svadobného fotografovania s celou ponukou. Na základe neho prídete nato, že tento zásah do peňaženiek nie je až taký veľký. Určite sa vám odborník oplatí.

Predstavte si, ako po rokoch otvárate album a ukazujete svojim potomkom fotky z najkrajšieho dňa vo vašom živote. A spečatenie vašej lásky ním rozhodne je. A práve preto si aj zaslúži dobrého svadobného fotografa, ktorý dôkaz toho, že sa milujete zachytí naozaj bezchybne.

Svadobné fotografie – aké majú byť?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kategórie: Foto-video

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 3096" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Svadobné fotografie – aké majú byť?? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Svadobné fotografie – aké majú byť?. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Svadobné fotografie – aké majú byť?. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Svadobné fotografie – aké majú byť?? Na webstránke Svadobné fotografie – aké majú byť? môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Svadobné fotografie – aké majú byť?. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/foto-video/svadobne-fotografie-ake-maju-byt.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/foto-video/svadobne-fotografie-ake-maju-byt.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨