Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Petr Nikl fotograf Praha

Základé informácie

Adresa: Čajkovského
13000 Praha
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 723615001
E-mail: nikl.petr@centrum.cz
Web: petr-nikl-fotograf.webnode.cz

Rozšírené informácie

Možnosť objednávky: Áno
Telefón: +420723615001
Účel firmy: Reklamní, výtvarná a reportážní fotografie. Akty a portréty.
Popis firmy: Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Zabývá se reklamní, výtvarnou a reportážní fotografií. Přednáší fotografii na grafické škole EDUCAT Praha.
Možnosti fotoateliéru:
– exteriérové i interiérové fotografování
– zpracování komerční i výtvarné fotografie
– svatební a reportážní fotografie
– decentní akty a portréty
– produktová fotografie i pro webové stránky
– panoramatická fotografie
– food styling
– profesionální úpravy a retuše fotografií
Petr Nikl fotograf Praha
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita:

Kategórie: Foto-video

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1944" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Petr Nikl fotograf Praha? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Petr Nikl fotograf Praha. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Petr Nikl fotograf Praha. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Petr Nikl fotograf Praha? Na webstránke Petr Nikl fotograf Praha môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Petr Nikl fotograf Praha. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/foto-video/petr-nikl-fotograf-praha.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/foto-video/petr-nikl-fotograf-praha.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨