Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész

Základé informácie

Adresa: Hlavná 990/35
92401 Galanta
Trnavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0903150884
E-mail: info@tvorba-stranok.net
Web: www.tvorba-stranok.net

Rozšírené informácie

Popis firmy: Tvorba webstránok a internetových obchodov na profesionálnej úrovni s redakčným systémom. Ponúkame kvalitné webové stránky, moderný webdesign, optimalizáciu pre vyhľadávače a nízke ceny.
Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Web stránky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1979" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész? Na webstránke Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov – Ing. Juraj Kertész. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-stranky/tvorba-profesionalnych-webstranok-a-eshopov-ing-juraj-kertesz.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-stranky/tvorba-profesionalnych-webstranok-a-eshopov-ing-juraj-kertesz.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨