Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery

Poštová adresa a kancelárie: Kopčianska 14, 851 01 Bratislava, Slovensko
Sídlo firmy: Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava

Poskytujeme spoľahlivý a bezpečný webhosting, rýchlu registráciu domén a výkonné servery za vynikajúce ceny. Umiestnenie a prevádzka dedikovaných serverov v najmodernejšej serverovni na Slovensku. Spravovanie virtuálnych serverov – serverhosting tiež ako doplnková služba k webhostingovým programom Host a HostPlus. Všetkým našim zákazníkom ponúkame bezplatnú službu: Webvizitka – výber rôznych grafických vzorov www stránok a ich prevádzka.

Vložil  Yegon.sk

Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kategórie: Web hosting

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 2119" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery? Na webstránke Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Yegon.sk – registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne servery. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-hosting/yegon-sk-registracia-domen-bezpecny-webhosting-a-virtualne-servery.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-hosting/yegon-sk-registracia-domen-bezpecny-webhosting-a-virtualne-servery.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨