Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  WebyNaMieru

Základé informácie

Adresa: Ľubovníková 50
841 07 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +421902716045
E-mail: webynamieru@webynamieru.sk
Web: www.webynamieru.sk

Rozšírené informácie

Najlepšia cesta k nám: Emailový alebo telefonický kontakt, na základe ktorého si dohodneme stretnutie na mieste a v čase, ktorý Vám vyhovuje.
Pobočky v mestách: Bratislava
Popis firmy: Tvorba web stránok, portálov a e-shopov šitých na mieru. Postaráme sa o Vašu web stránku od návrhu loga, cez tvorbu dizajnu až po prevádzku.
Účel firmy: Tvorba nadštandardných webových prezentácií a profesionálneho dizajnu.
Telefón: 0902716045
Posedenie vonku: Áno
Parkovisko: Áno
Možnosť objednávky: Áno
WebyNaMieru
6 votes, 4.86 avg. rating (83% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Web design

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1523" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy WebyNaMieru? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre WebyNaMieru. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu WebyNaMieru. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na WebyNaMieru? Na webstránke WebyNaMieru môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s WebyNaMieru. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-design/webynamieru.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-design/webynamieru.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 6 názorov na WebyNaMieru

 • OsobneZrucnosti.sk says:

  Spolupráca pri tvorbe portálu http://www.osobnezrucnosti.sk bola plynulá. Grafika bola vytvorená kvalitne, prostredie a šablóny boli upravené podľa inštrukcií. Mierne negatívum bolo v proporcionalite pracovných úkonov, väčšina práce bola vykonávaná v závere dohodnutého časového obdobia, avšak termín odovzdania bol dodržaný. Komunikácia s programátormi bola na dobrej úrovni, pričom aj programátori navrhli zmeny, ktoré zlepšili funkčnosť portálu http://www.osobnezrucnosti.sk. V súčasnosti prebieha tvorba administratívneho rozhrania pre uvedený portál, pričom portál je funkčný.

 • David Pagac says:

  Sikovni chalani, ktori vedia nielen poradit ale hlavne kreativne mysliet a nic nie je nemozne. Cim sa odlisuju od inych firiem, ktore na mna posobili niekedy skostnatene, lebo kym sa niekto ozval z firmy na moju poziadavku tak uz som to nemal ani chut riesit.

  Praca odovzdana v dobrej kvalite a dokonca v casovom predstihu oproti dohode, a uprimne pre mna bol cas velmi dolezity, najma z potreby co najskorsieho spristupnenia stranky.

  Dakujem pekne za loga a web na moj e-shop, chalani, a zelam vam vela spokojnych zakaznikov.
  Ja uz viem, ze v pripade akejkolvek web prace sa obratim na vas.

 • Ingrid Poláčková says:

  Naša firma K.P.A. a.s. Bratislava si dala vytvoriť novú webovú stránku. Po dlhom hľadaní firiem, ktoré by sa o to postarali, sme si vybrali práve chlapcov z webynamieru.

  Z ich prácou sme mimoriadne spokojní, pracovali rýchlo, skôr oni nás hnali do práce, webovú stránku nám vytvorili v termíne za prijateľnú sumu. Grafika výborná.

  Tvorbu stránok doporučujeme len od nich.

 • Anton Bittner says:

  + rýchlosť
  + flexibilnosť
  + ústretovosť
  + vysoká odbornosť
  + kreatívnosť
  + zodpovednosť
  + trpezlivosť

  – málo skúseností (ale to časom a počtom nových klientov poddá)
  – CMS ako také, trochu ťažkopádne na ovládanie (nové verzie budú lepšie)

  V každom prípade maximálna spokojnosť a som rád, že web stránku http://www.abasfx.sk sprevázdkovali.

 • Mejdo says:

  S firmou WEBYNAMIERU.SK je vyborna spolupraca. Web splnuje nase ocakavania aj po grafickej aj po ostatnych strankach. Vedia odhadnut vkus zadavatela a rychlo sa prisposobuju nasim poziadavkam. Odpadaju tym zbytocne pokusy o presadzovanie vlastnych vizii, co velmi urychluje spolupracu. Nase pripomienky, su v kratkom case zapracovane a chyby resp. nedostatky ihned odstranovane.

  Mozem len odporucit.

  http://www.mestianskypivovar.sk

 • Karin says:

  Naše občianske združenie GalenosPharm o.z. sa špecializuje na projekty v oblasti farmaceutického vzdelávania ako aj výskumu.

  Pre našu činnosť je kľúčové byť dostupní, viditeľní, skrátka byť po ruke pre našich partnerov. Prezentácia na webe je presne to, čo si dnes doba vyžaduje. Avšak len samotná prezentácia na internete by nebola dostačujúca, ak by nebola vykonaná na profesionálnej báze a s individuálnym prístupom. Toto všetko nám poskytla práve spoločnost WebyNaMieru s.r.o.

  Plne kvitujeme ich promptný prístup a operatívne riešenie našich požiadaviek. Poskytli nám komplexný servis, počnúc konzultačnou činnosťou, prezentáciou možností riešenia, samotnou realizáciou, ale čo je dôležité aj osobný prístup s rýchlou reakciou.
  Práve z týchto dôvodov môžeme prezentovať našu domovskú stránku http://www.galenospharm.sk v takej podobe ako sme si ju predstavovali.

  So spoločnosťou WebyNaMieru s.r.o., práve vďaka ich prístupu a serióznosti plánujeme dlhodobejšiu spoluprácu, ktorej výsledky budete môcť vzhliadnuť v pomerne krátkom čase.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨