WebyNaMieru

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: Ľubovníková 50
841 07 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +421902716045
E-mail: webynamieru@webynamieru.sk
Web: www.webynamieru.sk

Rozšírené informácie

Najlepšia cesta k nám: Emailový alebo telefonický kontakt, na základe ktorého si dohodneme stretnutie na mieste a v čase, ktorý Vám vyhovuje.
Pobočky v mestách: Bratislava
Popis firmy: Tvorba web stránok, portálov a e-shopov šitých na mieru. Postaráme sa o Vašu web stránku od návrhu loga, cez tvorbu dizajnu až po prevádzku.
Účel firmy: Tvorba nadštandardných webových prezentácií a profesionálneho dizajnu.
Telefón: 0902716045
Posedenie vonku: Áno
Parkovisko: Áno
Možnosť objednávky: Áno

6 thoughts on “WebyNaMieru”

 1. Spolupráca pri tvorbe portálu http://www.osobnezrucnosti.sk bola plynulá. Grafika bola vytvorená kvalitne, prostredie a šablóny boli upravené podľa inštrukcií. Mierne negatívum bolo v proporcionalite pracovných úkonov, väčšina práce bola vykonávaná v závere dohodnutého časového obdobia, avšak termín odovzdania bol dodržaný. Komunikácia s programátormi bola na dobrej úrovni, pričom aj programátori navrhli zmeny, ktoré zlepšili funkčnosť portálu http://www.osobnezrucnosti.sk. V súčasnosti prebieha tvorba administratívneho rozhrania pre uvedený portál, pričom portál je funkčný.

 2. Sikovni chalani, ktori vedia nielen poradit ale hlavne kreativne mysliet a nic nie je nemozne. Cim sa odlisuju od inych firiem, ktore na mna posobili niekedy skostnatene, lebo kym sa niekto ozval z firmy na moju poziadavku tak uz som to nemal ani chut riesit.

  Praca odovzdana v dobrej kvalite a dokonca v casovom predstihu oproti dohode, a uprimne pre mna bol cas velmi dolezity, najma z potreby co najskorsieho spristupnenia stranky.

  Dakujem pekne za loga a web na moj e-shop, chalani, a zelam vam vela spokojnych zakaznikov.
  Ja uz viem, ze v pripade akejkolvek web prace sa obratim na vas.

 3. Naša firma K.P.A. a.s. Bratislava si dala vytvoriť novú webovú stránku. Po dlhom hľadaní firiem, ktoré by sa o to postarali, sme si vybrali práve chlapcov z webynamieru.

  Z ich prácou sme mimoriadne spokojní, pracovali rýchlo, skôr oni nás hnali do práce, webovú stránku nám vytvorili v termíne za prijateľnú sumu. Grafika výborná.

  Tvorbu stránok doporučujeme len od nich.

 4. + rýchlosť
  + flexibilnosť
  + ústretovosť
  + vysoká odbornosť
  + kreatívnosť
  + zodpovednosť
  + trpezlivosť

  – málo skúseností (ale to časom a počtom nových klientov poddá)
  – CMS ako také, trochu ťažkopádne na ovládanie (nové verzie budú lepšie)

  V každom prípade maximálna spokojnosť a som rád, že web stránku http://www.abasfx.sk sprevázdkovali.

 5. S firmou WEBYNAMIERU.SK je vyborna spolupraca. Web splnuje nase ocakavania aj po grafickej aj po ostatnych strankach. Vedia odhadnut vkus zadavatela a rychlo sa prisposobuju nasim poziadavkam. Odpadaju tym zbytocne pokusy o presadzovanie vlastnych vizii, co velmi urychluje spolupracu. Nase pripomienky, su v kratkom case zapracovane a chyby resp. nedostatky ihned odstranovane.

  Mozem len odporucit.

  http://www.mestianskypivovar.sk

 6. Naše občianske združenie GalenosPharm o.z. sa špecializuje na projekty v oblasti farmaceutického vzdelávania ako aj výskumu.

  Pre našu činnosť je kľúčové byť dostupní, viditeľní, skrátka byť po ruke pre našich partnerov. Prezentácia na webe je presne to, čo si dnes doba vyžaduje. Avšak len samotná prezentácia na internete by nebola dostačujúca, ak by nebola vykonaná na profesionálnej báze a s individuálnym prístupom. Toto všetko nám poskytla práve spoločnost WebyNaMieru s.r.o.

  Plne kvitujeme ich promptný prístup a operatívne riešenie našich požiadaviek. Poskytli nám komplexný servis, počnúc konzultačnou činnosťou, prezentáciou možností riešenia, samotnou realizáciou, ale čo je dôležité aj osobný prístup s rýchlou reakciou.
  Práve z týchto dôvodov môžeme prezentovať našu domovskú stránku http://www.galenospharm.sk v takej podobe ako sme si ju predstavovali.

  So spoločnosťou WebyNaMieru s.r.o., práve vďaka ich prístupu a serióznosti plánujeme dlhodobejšiu spoluprácu, ktorej výsledky budete môcť vzhliadnuť v pomerne krátkom čase.

Pridaj komentár