Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  UCaDS – Marek Osvald

Základé informácie

Adresa: Tomášiková 2570/32
05801 Poprad
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0944137126
E-mail: marek.osvald@atlas.cz
Web: www.ucads.eu

Rozšírené informácie

Posedenie vonku: Nie
Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Nie
Možnosť platiť kartou: Nie
Dobré pre deti: Nie
Detský kútik: Nie
Donáška do domu: Áno
Bezbarierový prístup: Nie
Priestory pre nefajčiarov: Nie
Zľavy pre deti: Nie
Zľavy pre študentov: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0944137126
Účel firmy: Sme tým mladých a šikovných ľudí. Túto prácu robíme s radosťou. Máme radi výzvy a dosiaľ neprebádané možnosti vo svete prezentácie, webu a reklamy. Vždy hľadáme pre vás to najlacnejšie a popri tom aj najefektívnejšie riešenie vášho dopytu. Neustále sa snažíme rozširovať ponúkané služby podľa požiadavok klientov. Pracujeme cez deň, víkendy, sviatky, v noci …, proste podľa vaších potrieb a požiadavok. Slovo “nedá sa” “nemôžeme” “to nepôjde” sme z nášho slovníka vyškrtli!
Popis firmy: Náplň našej práce spočíva v oblasti webu, prezentácií, marketingu. Zabezpečujeme komplexné riešenie vašej viditeľnosti. A to nie len na internete ale aj podobou rôznych letákov, prezentov, promo akcií a mnoho ďalších drobností. Naša práca ale ani zdaleka nekončí pri týchto službách. Čo sa týka reklamy, grafiky, webu a informačných technológií riešime tieto veci komplexne.
Pobočky v mestách: Poprad
Najlepšia cesta k nám: Telefonicky
UCaDS – Marek Osvald
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Informačné systémy, Internet marketing, Internetové obchody, Mobilné telefóny, Počítačové siete, Servis počítačov, Software, Web design, Web stránky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1975" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy UCaDS – Marek Osvald? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre UCaDS – Marek Osvald. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu UCaDS – Marek Osvald. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na UCaDS – Marek Osvald? Na webstránke UCaDS – Marek Osvald môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s UCaDS – Marek Osvald. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-design/ucads-marek-osvald.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-design/ucads-marek-osvald.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou UCaDS – Marek Osvald


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨