Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV

Základé informácie

Adresa: Dunajská 13/18
94911 Nitra
Nitriansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +421904545655
E-mail: servis@servis-pocitacov.sk
Web: www.servis-pocitacov.sk

Rozšírené informácie

Posedenie vonku: Nie
Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Možnosť platiť kartou: Nie
Dobré pre deti: Áno
Detský kútik: Nie
Donáška do domu: Áno
Bezbarierový prístup: Nie
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre deti: Nie
Zľavy pre študentov: Nie
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: +421904545655
Účel firmy: servis počítačov, oprava notebookov, tvorba www, predaj software, všetko u Vás doma alebo v kancelarii v Nitre a okolí
SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Počítačové siete, Servis počítačov, Web design, Web stránky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1654" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV? Na webstránke SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-design/servis-a-oprava-poeitaeov.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/web-design/servis-a-oprava-poeitaeov.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou SERVIS A OPRAVA POČÍTAČOV

  • Tomas says:

    dobry den pondelok mozem u vas dunajska 13 ze PC pripojit usb nefunguje,viac pamat diky


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨