Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  PRONETmedia, s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Grösslingova 17
811 09 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: www.pronetmedia.cz

Rozšírené informácie

Popis firmy: Chcete, aby se váš web nebo eshop objevoval ve výsledcích hledání na Google nebo Seznamu na prvních místech? Svěřte se do rukou odborníků pod vedením Michala Kubíčka, autora dvou knih o optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO)…

Chodí na vaše stránky dost návštěvníků, máte ale málo objednávek? Proč 99% z nich odchází a nakoupí u konkurence? Otestujeme vaše stránky a zjistíme kde je zakopaný pes. Poradíme vám, jak z těchto 99% návštěvníků udělat co nejvíc zákazníků.

Pobočky v mestách: Bratislava, Ostrava
PRONETmedia, s.r.o.
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Internet marketing, Reklama na internete, Software, Web design, Web hosting, Web stránky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1994" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy PRONETmedia, s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre PRONETmedia, s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu PRONETmedia, s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na PRONETmedia, s.r.o.? Na webstránke PRONETmedia, s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s PRONETmedia, s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/reklama-na-internete/pronetmedia-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/reklama-na-internete/pronetmedia-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou PRONETmedia, s.r.o.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨