9 thoughts on “WiMax Telecom”

 1. Na začiatku tobolo OK rok. 2006 Nitra. Mal som 512 ale ptreboval som pevnu IP, tak som musel prejst na PRO (1500).
  Pri programe PRO je agregacia 1:4, a garantuju min. 375 kbs. Často mi to išlo aj pod garant, tak som to velakrat reklamoval,
  cez den v pohode, po 17:00 hrôza a víkendy tiež.
  Ked mi koncila viazanosť (august 2007), už ma to prestalo baviť a tak som vypovedal zmluvu s okamzitou platnostou.
  Oni vsak trvali na mesacnej vypovednej lehote. Zalohu 4.000.-Sk mi vrátili (dobropis) až niekedy vo februari
  a teraz sa s nimi este natahujem o jednu mesacnu platbu. Oni tu fakturu postupili spoločnosti na vymahanie pohladavok a tvaria sa, že sa ich to netyka.
  Ale ked k nim pride SOI, tak im zamrzne nielen internet ale aj usmev na tvari.
  !!!!!!!NIKOMU NEODPORUCAM !!!!!!!

 2. Neseriózna firma! Pozor hlavne na službu s predplateným objemom dát. Ak sa vám náhodou dostane do počítača Spyware a prečerpá vám objem dát a pozde to zbadáte, firma vás neupozorní na vyčerpanie predplateného objemu dát tak ako to robia pri FUP-Fair Use Policy lebo tu platíte vy. A neodpustia vám ani korunu, napriek tomu, že za podobnú sumu už majú nový predplatitelia neobmedzený objem dát. Moje hodnotenie – nekupovat.

 3. Ja nemám žiaden problém, využívam službu NAJ s 3 GB na mesiac a používam Wimax 2 roky, nikdy mi neklesla rýchlosť pod úroveň, ktorá je garantovaná, a nikdy som nemal problém s tým aby mi internet nešiel. Ak som mal naťahaných 2,5 GB prišlo mi upozornenie na E-mail, že mám toľko naťahané a ponuka, že ak chcem tak možem požiadať o službu s väčším objemom dát na mesiac. Firma jedná úplne korektne a nemám dôvod sa sťažovať. Určite si zmluvu predĺžim na ďalšie 2 roky. Čo sa týka vírusu- spyware, určite za to nemôže poskytovateľ internetu, je to váš počítač a vy zodpovedáte za stránky na ktoré chodíte, ak je tam potencionálny výskyt víru, tak to je chyba niekde medzi stoličkou a monitorom a nie u providera. Prípadne si treba zaplatiť dobrý antivírus.
  Nedá mi ešte nereagovať na jednu úplne nelogickú vec, ktorá je v príspevku (June 18th, 2008): “Ak sa vám náhodou dostane do počítača Spyware a prečerpá vám objem dát a pozde to zbadáte, firma vás neupozorní na vyčerpanie…”
  1. Pokiaľ by vám spyware prečerpával objem dát, úplne by vám zahatil linku, takže pochybujem žeby ste to ako uvedomelý používateľ internetu a PC nezbadali.
  2. Vzhľadom na predplatený program od spoločnosti Wimax, ktorý poskytoval rýchlosť 512/256 [kb/s] by takýto spomínaný spyware nedokázal stiahnuť viac ako 3GB bez toho aby ste si to nevšimli.
  3. Napokon, wimax má na svojej stránke pre svojich zákazníkov Zákaznícku zónu, kde je možné po prihlásení kontrolovať Spotrebu dát, podrobnejší výpis spotreby ako poskytuje wimax som ešte nevidel.
  4. Spoločnosť Wimax pri realizácií pripojenia využíva systém, ktorý brániť potvrdenie zmluvy o pripojení, pokiaľ hodnota signálu nie je vyšia ako 15db (nie som si istý či je to presne toľko) a ak hodnota nedosahuje takúto úroveň, službu je možné zriadiť ak sa podpíšete že aj napriek nepostačujúcej sile signálu od Wimaxu internet chcete (v tom prípade záruky wimaxu na kvalitu služby neplatia).

  Fakt neviem, čo je vo vašom záujme a čo ste tou kritikou sledovali, ale neboli to korektné informácie.

 4. wimax.neviem koho to tam vlastne zamestnavaju.podpisal zmluvu na 2 roky neobmedzeneho internetu.stahoval som a zrazu sa mi internet spomalil na rychlost,ze ledva nabehla stranka.ale internet ostal neobmedzeny,takto sa da salit.do telefonu si robia pracovnici srandu.jedine co mozem spravit je NEDOPURUCIT INTERNET ALEBO SLUZBY OD TEJTO SPOLOCNOSTI.

 5. WIMAX KRADNU !!!!!!!!!

  za paušal “vyskovo rychlostneho netu ” s rychlostou 2GB/s, ktora realne ide 4- 60 KB/s mi učtuje 20€, a nie a nie sa ich zbaviť su ako syfilis, už 26 mesiacov

Pridaj komentár