14 thoughts on “Slovanet”

 1. Používam internet dsl od Slovanetu už vyše jedného roka a s kvalitou som veľmi spokojný, zriedkakedy sa stáva že pripojenie spadne a ešte sa mi nestalo že by vôbec nešlo. Malou nevýhodou je nižšia rýchlosť uploadu. Mám rýchlosť 1024/512 a upload sa pohybuje reálne okolo 400kbit. Download však býva okolo 1140kbit. Pingy sú priemerné na dsl. Prístup k zákazníkovi je tiež na dobrej úrovni, pri mojom programe mam rýchlosť závislú od T-comu, takže sa mi v priebehu používania zvýšila (512/128 —> 1024/512). Keď mi vyprší viazanosť u T-comu tak prejdem na čisto internet od Slovanetu.

 2. Slovanet internet mam skoro dva roky. Pripojenie je dobre, ale za tu cenu mohlo byt lepsie. Uz sa mi stalo aj, ze sa nedalo pripojit. Par krat ma aj odpojilo a hodinu som sa nemohol pripojit. Nemam pripojenie flat, takze si moc internetu neuzijem (800 MB presurfujem za jeden den). Neznasam Slovenske telekomunikacie, ale Slovanet je tiez bieda. Mam 1024/512 (limit 800 MB), zvysene z 512/128 (600 MB). Ked mi skonci viazanost, hned to zrusim. Ping je ok.

 3. mam niekolko rokov internet od slovanetu,dal som si pred 1,5rokom aj druhe pripojenie,čo som velmi olutoval,služby ohladom reklamacie su na mizernej urovni,je im jedno že zakaznik je bez internetu,hlavne že si učtuju mesačne polatky!!!

 4. a mame tu vyjadrenie slovanetu:oni maju router funkčny,pripojenie je funkčne,len mne nejde internet.Slovanet ma sice ošklbal o par uer,no prišiel o verneho zakaznika.Je to typicke podnikanie po slovensky.Hlavne zarobit a kašlat na to akym spôsobom,a na zaver iba poviem že slovanetu hanba!!!!

 5. Slovanet je mozno dobra firma, ale majitel tejto firmy netusi, co jeho krysy pachaju.
  Som si pisal chvilu so spravcom pripojenia( ci ako sa ten zmrd vola) a slo o fakt, ze rychlost downloadu mi klesala na uroven 80kB/s teraz momentalne je na urovni tak 5kb/s kedze som ho nasral.
  Hajzlikovi som napisal ze odidem ku konkurencii, ak to nenapravi,a le nie. Znizili mi ryhclost. Pritom moje prachy zeru do svojioch papul.
  Iba debil sa da na takuto spolocnost. !!
  A pritom platim TRI mesiace dopredu. Ktora spolocnost ma este takeho debila, co jej strci prachy do huby na tri mesiace dopredu???
  Odchadzam k inemu poskytovatelovi sluzieb. Arad by som bol, ak by som poznal aspon majitela tejto veci. Vlastne ide o a.s. co je ako byt podpisany u kokotoa, dke majitel je nezanmy.

 6. Slovanet je jedna HNUSNÁ firma, keď Vás chce nalákať, tak Vám sľúbi všeličo, ale keď príde na lámanie chleba, tak sú to PRAVÍ SLOVENSKÍ úžerníci. Objednával som si Internet, a chcel som nové pripojenie, a oni sa ma opýtali, či nemám pevnú linku?, Ale HAJZLI nepovedali prečo!!! Naviazali mi pevnú linku na manželku, ktorá zrušila pevnú linku, a oni teraz pýtajú 200 EUR pokutu za to, na čo nemali súhlas, a ja som v tom nevine, nič som neporušil, a oni chcú peniaze, za podvod!!! SLOVANET NIKDY!!!!

 7. Slovanet.
  zmluvu mám na rychlosť 5 MB. Technik mi pri poklese rychlosti povedal,, že sa musím uspokojiť s rychlostou o 40 percent menšou. V zmluve to menám nikde uvedené, o poklese rýchlosti o 40 percent nižšie?
  Nikdy by som s tým nesúhlasil
  , To je SLOVANET.

 8. Nedoporučujem nikomu sa zaviazať zmluvou tomuto poskytovateľovi. V 21. storočí ponúkajú optik internet v rýchlosti 100 Mbps čo ale v realite znamená cca 30 Mbps. Sledovanie TV niekedy pripomína skôr slide show. Sekanie, trhanie obrazu, zvuku. Zmluva uzavretá telefonicky a digitálne s tým, že tam majú uvedenú výpovednú lehotu 14 dní. Nechceli pri výpovedi toto akceptovať , vraj podpísané doklady boli donesené osobne. Takže výpoveď je 3 mesačná. Zavedenie ich služieb trvalo 6 týždňov. Takže nevážený kolektív firmy Slovanet, zadrhnite sa s platbami za tri mesiace aj keď vaša biedna služba nebude využívaná. Po tejto negatívnej skúsenosti ja osobne naozaj nedoporučujem využívať túto firmu na internet+TV.

 9. Slovanet už nikdy viac . Strašne pingi niekedy. Technická podpora banda neschopných amaterov . Určite neodporúčam z vlasnej skúsenosti .

Pridaj komentár