Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Privatnet

Základé informácie

Adresa: Hlavná 27
91701 Trnava

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
Privatnet
1 vote, 3.00 avg. rating (30% score)

Lokalita:

Kategórie: Poskytovatelia internetu

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 41" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Privatnet? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Privatnet. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Privatnet. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Privatnet? Na webstránke Privatnet môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Privatnet. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/provideri/privatnet.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/provideri/privatnet.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou Privatnet

  • Rimmon says:

    Mám mikrovlnné pripojenie na Internet od Privatnetu už skoro dva roky, ale nie som spokojný.

    Rýchlosť pripojenia často kolíše napriek tomu, že pripojenie nie je agregované. Veľmi zriedka sa vyskytne download rýchlosťou 300 KB/s :-) . Častejšie sa tieto čísla pohybujú okolo 60-80 KB/s, ale to len ráno a neskoro večer. Počas špičky rýchlosť rapídne klesá.

    Najhoršie na to vplýva počasie. Najmä v zime som sa nemohol často vôbec pripojiť na Internet.

    Ak hľadáte rýchly a pomerne lacný internet, tak Privatnet môže byť riešením. Ak však chcete spoľahlivé pripojenie, prípadne chcete sťahovať veľké súbory, tak vám ich nemôžem odporučiť.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨