Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  ZET computers s.r.o

Základé informácie

Adresa: Zvolenská cesta 37
974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
ZET computers s.r.o
8 votes, 4.22 avg. rating (74% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Poskytovatelia internetu, Predaj počítačov

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 254" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy ZET computers s.r.o? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre ZET computers s.r.o. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu ZET computers s.r.o. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na ZET computers s.r.o? Na webstránke ZET computers s.r.o môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s ZET computers s.r.o. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/zet-computers-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/zet-computers-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 8 názorov na ZET computers s.r.o

 • Je to super e-shop s PC a doplnkami, dodájú všetko do 24 hodín, produkty ako u nich nenájdete v žiadnom shope na Slovensku.

 • Caban Peter says:

  Dňa 22.12.2006 som objednal u http://www.zetcomputers.sk PC pre mojho syna a zároveň to bol vianočný darček. Neveril som ale táto spoločnosť do bodky dodržala to čo sľúbila a dňa 23.12.2006 /sobota/ bol náš nový počítač u nás doma. Bol som veľmi milo prekvapený ich ústretovosťou a vždy budem nakupovať IT a príslušenstvo v tomto e-shope. Obrovský výber tovaru svetových značiek, cena, konfigurátor zostáv podľa vášho želania ich posúva na špičku a vo svojom obore a odporúčam ich nielen skúseným ale aj začínajúcim nadšencom hľadajúcim čokoľvbek okolo výpočtovej techniky. Dávno som nemal z nákupu taký dobrý pocit a pritom som nebol veľkým zástancom online nakupovania. Ďakujem tejto spoločnosti a želám im do nového roku veľa úspechov a tisícky spokojných zákazníkov. Vidno kto robí svoju prácu pre ľudí a nie len koli zisku z predaja, som naozaj veľmi milo prekvapený z ústretovosti tohto predajcu PC.

 • PRIKON corporate s.r.o. says:

  S firmou Zetcomputers sme veľmi spokojní. Má prehľadný, perfektne prepracovaný e-schop. Takisto úžastné poskytované služby, superrýchle dodávky a bezkonkurenčné ceny. Pre dinamické a rýchlo sa rozvíjajúce firmy je Zetcomputers skutočne najlepším riešením ako kúpiť to čo potrebujete a pritom ušetriť to najcennejšie, čas. Či už čas strávený v obchode pri nákupe, alebo pri čakaní na dodavku tovaru, ktorá nikdy nie je viac ako 24 hodín. Naša skúsenosť je dokonca 12 hodín!

 • Anonymous says:

  pozrel som meno majitela a staci mi.


  Reakcia od: Priadka Ján

  Dobrý deň,

  prevádzku podobných webstránok ako sú TOPSLUŽBY považujem za prínos pre každého zákazníka ktorý sa snaží okrem dobrých cien získať od svojho dodavateľa aj špičkové služby. Samozrejmosťou sú aj reakcie rôznych bezmenných osôb a závistlivých záškodníkov ktorý tu vystupujú pod vymyslenými menami a snažia sa uškodiť každému koho akože poznajú. Sú to vždy ľudia ktorý buď niečo niekedy niekde počuli a samozrejme vždy ide len o dohady a dezinformácie. Ja verím ,že nemusím a ani nechcem nikoho násilne presviedčať o našej genialite. Vždy budem robiť všetko pre to aby náš nestranný zákazník šíril dobré meno spoločnosti medzi svojimi priateľmi a vždy sa k nám rád vracal. Nielenže máme pre Vás obrovský výber produktov výpočtovej techniky skladom ale v najbližšej dobe pribudne http://www.zetpneu.sk, 2 100 000 pneumatík skladom za najnižšie možné ceny a http://www.zetelektro.sk, kde kúpite čiernu a bielu elektroniku vo veľkoobchodných cenách. Osobne sa rád stretnem s každým neprajníkom ktorý tu prezentuje svoje osobné problémy a lieči si komplex menejcennosti. Verte ,že tieto stretnutia mi určite nezaberú žiadny čas, lebo ľahšie je kydať anonymne na internete. Ja sa možem venovať naďalej zefektívňovaňiu služieb pre ľudí ktorý to dokážu oceniť svojim úprimným názorom a usmevom na tvári ktorý im prinesie naša spolupráca.

 • Miloš says:

  Tovar som dnes v poriadku obdržal.Chcem sa vám zároveň aj poďakovať.lebo už som mal kúpené asi štyri TV karty,ale toto je jediná,ktorá znich aj funguje.Ešte raz ďakujem,zostávam s pozdravom a prajem peknú veľkú noc.
  Keď budem niečo potrebovať určite sa na vás znova obrátim a odporučím vás aj svojim známym.A v rýchlosti dodávky tovaru ste u mňa tak isto na prvom mieste.Žiadna firma s ktorou som spolupracoval mi nebola schopná tovar dodať tak expresne rýchlo ako vy.Zatiaľ som cez vás nakupoval prvý krát,ale celkový dojem je pre mňa výborný.Kvalita ,rýchlosť a k tomu dobrá cena,to sú vaše hlavné prednosti.Verím,že tento mail vás povzbudí do vašej ďalšej práce a určite nebude jediný.Takže keď vás mám oznámkovať spomedzi všetkích firiem,ktoré mám v adresári pod názvom objednávky cez internet a určite ich nie je málo,vaša známka je 1*.
  To je z mojej strany všetko.
  Váš nadmieru spokojný zákazník Zámečník Miloš.

 • maly pekny obcan says:

  objednaval som si externu zvukovu kartu soundblaster, ine shopy o nej ani nepoculi a na http://www.zetcomputers.sk som nasiel co som hladal. Dodanie bolo vynikajuce a rychle, som spokojny. Dakujem

 • vvbvbv says:

  onicom, uz nefunguje…..


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨