8 thoughts on “ZET computers s.r.o”

 1. Dňa 22.12.2006 som objednal u http://www.zetcomputers.sk PC pre mojho syna a zároveň to bol vianočný darček. Neveril som ale táto spoločnosť do bodky dodržala to čo sľúbila a dňa 23.12.2006 /sobota/ bol náš nový počítač u nás doma. Bol som veľmi milo prekvapený ich ústretovosťou a vždy budem nakupovať IT a príslušenstvo v tomto e-shope. Obrovský výber tovaru svetových značiek, cena, konfigurátor zostáv podľa vášho želania ich posúva na špičku a vo svojom obore a odporúčam ich nielen skúseným ale aj začínajúcim nadšencom hľadajúcim čokoľvbek okolo výpočtovej techniky. Dávno som nemal z nákupu taký dobrý pocit a pritom som nebol veľkým zástancom online nakupovania. Ďakujem tejto spoločnosti a želám im do nového roku veľa úspechov a tisícky spokojných zákazníkov. Vidno kto robí svoju prácu pre ľudí a nie len koli zisku z predaja, som naozaj veľmi milo prekvapený z ústretovosti tohto predajcu PC.

 2. S firmou Zetcomputers sme veľmi spokojní. Má prehľadný, perfektne prepracovaný e-schop. Takisto úžastné poskytované služby, superrýchle dodávky a bezkonkurenčné ceny. Pre dinamické a rýchlo sa rozvíjajúce firmy je Zetcomputers skutočne najlepším riešením ako kúpiť to čo potrebujete a pritom ušetriť to najcennejšie, čas. Či už čas strávený v obchode pri nákupe, alebo pri čakaní na dodavku tovaru, ktorá nikdy nie je viac ako 24 hodín. Naša skúsenosť je dokonca 12 hodín!

 3. pozrel som meno majitela a staci mi.


  Reakcia od: Priadka Ján

  Dobrý deň,

  prevádzku podobných webstránok ako sú TOPSLUŽBY považujem za prínos pre každého zákazníka ktorý sa snaží okrem dobrých cien získať od svojho dodavateľa aj špičkové služby. Samozrejmosťou sú aj reakcie rôznych bezmenných osôb a závistlivých záškodníkov ktorý tu vystupujú pod vymyslenými menami a snažia sa uškodiť každému koho akože poznajú. Sú to vždy ľudia ktorý buď niečo niekedy niekde počuli a samozrejme vždy ide len o dohady a dezinformácie. Ja verím ,že nemusím a ani nechcem nikoho násilne presviedčať o našej genialite. Vždy budem robiť všetko pre to aby náš nestranný zákazník šíril dobré meno spoločnosti medzi svojimi priateľmi a vždy sa k nám rád vracal. Nielenže máme pre Vás obrovský výber produktov výpočtovej techniky skladom ale v najbližšej dobe pribudne http://www.zetpneu.sk, 2 100 000 pneumatík skladom za najnižšie možné ceny a http://www.zetelektro.sk, kde kúpite čiernu a bielu elektroniku vo veľkoobchodných cenách. Osobne sa rád stretnem s každým neprajníkom ktorý tu prezentuje svoje osobné problémy a lieči si komplex menejcennosti. Verte ,že tieto stretnutia mi určite nezaberú žiadny čas, lebo ľahšie je kydať anonymne na internete. Ja sa možem venovať naďalej zefektívňovaňiu služieb pre ľudí ktorý to dokážu oceniť svojim úprimným názorom a usmevom na tvári ktorý im prinesie naša spolupráca.

 4. Tovar som dnes v poriadku obdržal.Chcem sa vám zároveň aj poďakovať.lebo už som mal kúpené asi štyri TV karty,ale toto je jediná,ktorá znich aj funguje.Ešte raz ďakujem,zostávam s pozdravom a prajem peknú veľkú noc.
  Keď budem niečo potrebovať určite sa na vás znova obrátim a odporučím vás aj svojim známym.A v rýchlosti dodávky tovaru ste u mňa tak isto na prvom mieste.Žiadna firma s ktorou som spolupracoval mi nebola schopná tovar dodať tak expresne rýchlo ako vy.Zatiaľ som cez vás nakupoval prvý krát,ale celkový dojem je pre mňa výborný.Kvalita ,rýchlosť a k tomu dobrá cena,to sú vaše hlavné prednosti.Verím,že tento mail vás povzbudí do vašej ďalšej práce a určite nebude jediný.Takže keď vás mám oznámkovať spomedzi všetkích firiem,ktoré mám v adresári pod názvom objednávky cez internet a určite ich nie je málo,vaša známka je 1*.
  To je z mojej strany všetko.
  Váš nadmieru spokojný zákazník Zámečník Miloš.

Pridaj komentár