Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  @wesome

Základé informácie

Adresa: Volgogradska 13
08001 Prešov
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po: 8:00 – 16:30
Ut: 8:00 – 16:30
Str: 8:00 – 16:30
Štv: 8:00 – 16:30
Pia: 8:00 – 16:30
So:
Ne:
Tel.: 0911 924 401
E-mail: awesome.presov@gmail.com
Web:
@wesome
1 vote, 4.00 avg. rating (40% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Počítačové siete, Poskytovatelia internetu, Predaj počítačov, Predajne elektroniky, Servis počítačov, Software

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1576" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy @wesome? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre @wesome. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu @wesome. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na @wesome? Na webstránke @wesome môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s @wesome. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/wesome.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/wesome.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou @wesome

  • Rasto says:

    Bol som tam s pocitacom, isiel mi pomalsie, poradily mi co by trebalo dokupit (odporucily mi rozsirit operacnu pamet RAM) pocitac je ovela rychlejsi. A opravily a odvirily mi ho v priebehu dna. (pocitac som mal pred tym zvacsa 3-4 dni v servise)


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨