Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  TIGON

Základé informácie

Adresa: Žarnova 9
97101 Prievidza
Trenčiansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0903566475
E-mail: info@tigon.sk
Web: www.tigon.sk

Rozšírené informácie

Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0903566475
Účel firmy: Outsourcing IT, Správa serverov, Správa siete, Bezpečnosť, Siete, VPN, Konzultácie, Servis počítačov
Popis firmy: TIGON je mladá moderná spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií pre malé a stredné firmy. Sme spoľahlivým partnerom, ktorý poskytuje komplexné a zároveň cenovo dostupné služby na profesionálnej úrovni. Naším cieľom je vyplniť dieru na trhu IT služieb a ponúknuť aj malým podnikateľom kvalitu a profesionalitu.

Náš tím ľudí má dlhoročné odborné skúsenosti v oblati IT, ktoré si neustále dopĺňa a preto Vám vieme zabezpečiť všetko potrebné pre plynulý chod Vašej firmy. Vybrať si môžte medzi zmluvnou a nezmluvnou starostlivosťou, vhodným typom outsourcingu a ponuky služieb. Pre svojich klientov sme dostupní 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Rôznorodosť potrieb a unikátnosť požiadaviek zákazníkov nás vedú k neustálemu skvalitňovaniu a vylepšovaniu našej ponuky. Naše outsourcingové služby sú presne stavané na jedinečnosť klienta a jeho skutočné potreby, čím sa významne znížia náklady na prevádzku IT prostredia v porovnaní s inými poskytovateľmi, dovolia sa klientovi oslobodiť od vedľajších činností a plne sa venovať svojmu cieľu.

Pre domácnosti poskytujeme služby Xpert založené na dlhoročných skúsenostiach a znalostiach z korporátnych prostredí. To nám dáva výhodu pri aplikovaní profesionálnejších a automatizovaných procesoch, ktoré výrazne šetria čas a prinášajú nové možnosti. Vďaka tomu sme schopní klientom ponúknuť kvalitnejšie služby – rýchlejšie a hlavne lacnejšie.

Zľavy pre študentov: Áno
Donáška do domu: Áno
Pobočky v mestách: Prievidza
TIGON
10 votes, 4.06 avg. rating (73% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Informačné systémy, IT outsourcing, Počítačové siete, Predaj počítačov, Servis počítačov

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1839" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy TIGON? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre TIGON. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu TIGON. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na TIGON? Na webstránke TIGON môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s TIGON. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/tigon.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/tigon.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 10 názorov na TIGON

 • mreis says:

  Vyborne sluzby. Konecne poriadny servis pocitacov v meste Prievidza. Prestal mi nabiehat pocitac a nedalo sa nic robit. Technik prisiel za 30 minut a do pol hodiny som mal opat funkcny pocitac. Spravil mi aj ocistenie, aktualizaciu windowsu a instalaciu programu na ochranu pred virusmi a zalohu suborov.

  Nemusel som nikam chodit ani cakat ako inde.

 • Mati says:

  Na notebooku som nevedel najst ziadny disk. Prisli hned dany vecer. Disk a data na nom zachranili. Vdaka za data…

 • Ján Ľahký says:

  “Po problemoch s pocitacom, nabiehal na treti krat, obcas zamrzol som ho odniesol do servisu, kde bol tyzden. Vymenili mi dosku, ale problemy boli aj neskor.

  Zavolal som teda firmu TIGON a problem odstranili prakticky hned. Spravili mi aj komplet testovanie a to vsetko za zlomok ceny inych firiem. Odporucam kazdemu!”

 • Peter Toth says:

  Vyborny servis, odporucam. Zaloha dat z poskodeneho notebooku, reinstalacia noveho systemu a obnova dat boli hotove za par hodin. To vsetko pri velmi nizkej cene. K tumu som dostal vyborne rady. Ked servis PC v Prievidzi, tak jedine Tigon!

 • Obcan mesta Prievidza says:

  Velmi zla skusenost, neochota, vysoka cena ..NEODPORUCAM!!! dajte si pozor na tuto firmu

 • Pan “obcan mesta Prievidza” – skuste sa ako konkurencia sustredit na zlepsenie svojich sluzieb a nie na bezduche ohovaranie. Vdaka.

 • Katarina Dolejsova says:

  Velmi dobre sluzby! Mala som zavireny pocitac – v nedelu podvecer mi zrazu poriadne nesiel internet a vyskakovali mi rozne okna. Technik z TIGONu prisiel ku nam domov, zobral pocitac a o dve hodky bol naspat aj s opravenym pc… za nizku cenu a v nedelu vecer!! Navyse mi dal zopar uzitocnych rad, zadarmo :) Dakujem!


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨