Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Juraj Gavorník-GAMA komp

Základé informácie

Adresa: Vajanského 38
917 01 Trnava
Trnavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0902 316 606
E-mail: gavornik@gamakomp.sk
Web: www.gamakomp.sk

Rozšírené informácie

Donáška do domu: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0902316606
Juraj Gavorník-GAMA komp
7 votes, 2.58 avg. rating (45% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Internetové obchody, Predaj počítačov, Servis počítačov

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1471" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Juraj Gavorník-GAMA komp? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Juraj Gavorník-GAMA komp. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Juraj Gavorník-GAMA komp. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Juraj Gavorník-GAMA komp? Na webstránke Juraj Gavorník-GAMA komp môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Juraj Gavorník-GAMA komp. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/juraj-gavornik-gama-komp.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/predaj-pc/juraj-gavornik-gama-komp.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 8 názorov na Juraj Gavorník-GAMA komp

 • rado says:

  odporucam vsetkym co hladaju pomerne lacny a rychly servis a predaj pc

 • Skusenost says:

  Klamar a podvodnik !!!

 • kudlo says:

  Všetko v poriadku , servis na úrovni , rýchli . Cena primeraná kvalite. Ďakujem . Proti by som len uviedol že ste neaktualizovali svoje číslo .

 • ja says:

  Običajný podvodník.Absolutne nedoporucujem!

 • Milan says:

  Ozaj obyčajný podvodník, klamár … NEDOPORUČUJEM

 • Skusenost says:

  Viete preco neaktualizoval svoje cislo? Pretoze sa boji, viacerym ludom totizto dlhuje peniaze a schovava sa! Hra necistu hru, ale idu po nom uz sudy, mysli si ze sa mu to len tak prepecie !

 • Juraj Gavorník says:

  Odkaz pre tých ktorý ma tu nazývajú klamárom … Kto má pocit že firma Juraj Gavorník – GAMA komp ich oklamala.. máme na to orgány ktoré to vedia riešiť . Nech sa páči chodte na políciu iste vám vysvetlia že moja firma podala trestné oznámenie na páchateľa ktorý vystupoval pod zámienkou toho že je údajne môj pracovník. Ak má niekto záujem niečo riešiť môj email je juro.gavornik@gmail.com … moje číslo je 0949159017 poprosím aby mi zavolali ľudia ktorý ma tu verejne nazvali klamárom a ja ich poprosím aby mi povedali ktoré súdy to po mne idú :) chudáci na internete ktorý ma tu vedia osočovať bez toho aby mali pravdivé informácie nech sa mi ozvú .. ! Verejne vyhlasujem že som ako živnostník neokradol a neoklamal ani jedného svojho zákazníka a ak naozaj niekto má s tým problém navštívte policajné oddelenie a riešte to . Bohužiaľ nemáte čo … Dovidenia … Juraj Gavorník


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨