3 thoughts on “Datart”

 1. DATART NIKDY VIAC
  I ked výrobca USB kľúčov DataTraveler (Kingston) na obaloch deklaruje 5-ročnú záruku, DATART sa na Vás vykašle.
  Keď som mal už druhý takýto USB kľúč nefunkčný, išiel som do DATARTU (Polus BA). Samozrejme zamietli – 2 roky záruka (kľúč mal 4)- ak chcem viac, mozem ist za ich dodávateľom – ASBIS, alebo do Anglicka (Kingston).
  ASBIS ma poslal naspäť do DATARTU, kde bol USB kúpený, ze mi musia dať záruku a oni to potom vybavia.
  Takže druhá cesta do DATARTU, kde USB zobrali. Po 33 dňoch mi zavolali, že mám prísť do DADARTU .
  Takže tretia cesta do Polus-BA. Pracovníčka mi oznámila, že potrebujú kryt, ktorý sa pred zasunutim kľúča musí dať dole. Argumenty, že kryt po 4 rokoch nemám, nereklamujem a pri použití musí byť dole nezabrali a mám dojem, že keby som ho aj našiel , tak by zase chýbalo niečo iné (originálny obal,….).
  Takže výsledok – DATART s výhovorkami a pofidérnym argumentom chýbajúceho krytu zamietol reklamáciu vadného USB kľúča a z 5 – ročnej deklarovanej záručnej doby nezostalo nič.
  Po tejto skúsenosti môžem odporúčať len :
  DATART OBÍSŤ – TAM VÁS OŠKLBÚ A NÁSLEDNE ZVYSOKA OKAŠLÚ.

  DATART NIKDY VIAC !!!

 2. Dovolujem si touto cestou podelit sa s Hapy End-om , ktory prisiel na konci anabazy s uplatnovanim 5-rocnej zaruky na Kingston USB kluc , kupeny v Datarte.

  Po neuspechu v Datarte (po vyse mesiaci vyhovorka na nedodany plastovy kryt USB kluca, ktory som reklamoval a zamietnutie reklamacie), sa mi telefonicky ozval priamo zastupca Kingstonu a uz o 2 dni som postou dostal novy nahradny USB KINGSTON DataTraveler.

  Ocenujem pristup Kingstonu , ktory (na rozdiel od predajcu/Datart) nehral mrtveho chrobaka, ale 5-rocnu zaruku, ktoru deklaruje na obale 100% dodrzal (+ ukazal velkorysost) a ukazal, ze mu nie je jedno, aku povest firma ma a co si o nom myslia drobni uzivatelia jeho vyrobkov.

  Zaverom :
  KINGSTON s 5 -rocnou zarukou si kupim aj v buducnosti, budem vsak kupovat len tam, kde sa ma o tuto zarucnu dobu nepokusia pripravit roznymi zamienkami a vyhovorkami…

Pridaj komentár