Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  talkive

Základé informácie

Adresa: Kopčianska 15
Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +421 915 33 00 22
E-mail: info@talkive.sk
Web: www.talkive.sk
talkive
2 votes, 4.50 avg. rating (60% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Mobilné telefóny, Predajne elektroniky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1605" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy talkive? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre talkive. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu talkive. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na talkive? Na webstránke talkive môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s talkive. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/mobilne-telefony/talkive.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/mobilne-telefony/talkive.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 7 názorov na talkive

 • peterth says:

  Napriek chýbajúcej časti objednaného tovaru sa to snažili riešit v môj prospech.Mily ochotný pristup.

 • Hagen says:

  Ochota, zohnali tovar na ktory mi inde povedali ze uz sa neda zohnat

 • Monika says:

  Zavádzanie zákazníkov – uvedene doby dodania neplatia, aj ked som sa vyslovene pytal, ci to bude za 10 dni dorucene a povedali, ze urcite, tak nebolo..po zaplateni oznamili, ze ten vyrobok ani nebude..pricom je stale v ponuke a stale pisu dostupnost.
  Po zruseni objednavky nereaguju na vyzvy na vratenie penazi, nedopisuju na maily.
  Skoro nemozne dovolat sa k nim a ked sa to aj podari, nic nevyriesia, lebo s tym nedokazu nic robit.
  NIKDY VIAC, ak nechcete prist o peniaze alebo sa o svoje peniaze natahovat s niekym po sudoch, tak tento obchod zdaleka OBCHADZAJTE!!!

 • lubo says:

  nekupujte podvodnici

 • Maestro says:

  NEODPORUCAM, nereaguju na maily, prdukt v záruke neopravili, ani nevrátili peniaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Lubos says:

  NÁKUP V TOMTO OBCHODE NEODPORÚČAM.
  Prijatelné ceny, ALE VELMI NESERIÓZNE JEDNANIE
  VÝSTRAHA!!! Pokial budete mat to šťastie a tovar bude ok a nebudete musiet reklamovat, tak ani nezistíte s akou bandou ignorantov máte do činenia! Osobná skúsenost: vybavovanie reklamácie v záručnej dobe prebieha asi takto: rekl.prijatá s tým, že do 30dní bude vybavená. Po mesiaci sa nič nedialo, tak som urgoval- telefony nedvíhajú, tak email… po týždni odpoved, že výrobok je neopravitelný, tak žiadam nový, po dalšom týždni a niekolkých emailoch, že taký nemajú, tak navrhli, že mi vrátia peniaze… ok,berem. Čakám, že zo dna na den, kedže už je asi 3týždne po termíne vybavenia rekl. a zase nič… Tak urgujem-telefon nedvýhajú, na email nereagujú a peniaze neposielajú ani po 2mesiacoch od podania reklamácie… Brutálne neseriozne jednanie!


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨