Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  JC security – zabezpečovacie systémy

Základé informácie

Adresa: Majcichov 486
919 22 Majcichov
Trnavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0949 236 275
E-mail: jcsecurity@jcsecurity.sk
Web: www.jcsecurity.sk

Rozšírené informácie

Telefón: 0949 236 275
Účel firmy: Zabezpečovacie systémy
Popis firmy: Predaj – servis – montáž zabezpečovacích systémov ( domové alarmy ), kamerových systémov, domových dorozumievacích systémov ( elektronický vrátnik, bytové zvončeky, audiotelefóny, videotelefóny ) pre rodinné domy, byty, garáže, chaty, kancelárie, malé prevádzky.
Možnosť objednávky: Áno
Pobočky v mestách: Majcichov okr. Trnava
JC security – zabezpečovacie systémy
1 vote, 4.00 avg. rating (40% score)

Lokalita:

Kategórie: Autodoplnky - predaj, Internetové obchody, Kamerové systémy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1560" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy JC security – zabezpečovacie systémy? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre JC security – zabezpečovacie systémy. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu JC security – zabezpečovacie systémy. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na JC security – zabezpečovacie systémy? Na webstránke JC security – zabezpečovacie systémy môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s JC security – zabezpečovacie systémy. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/internetove-obchody/jozef-eup.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/internetove-obchody/jozef-eup.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou JC security – zabezpečovacie systémy

 • viragp says:

  U tejto firmy som si dával robiť alarm do rodinného domu.

  Najprv som si dal spraviť cenovú ponuku ( samozrejme aj u iných firiem ). Rýchla reakcia, a vynikajúca cena ma presvedčili, že sa mám rozhodnúť pre túto firmu.

  Od záväznej objednávky som mal alarm do týždňa nainštalovaný.

  Alarm používam už viac ako pol roka a zatiaľ žiadne problémy.

  Preto vrelo odporúčam túto firmu.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨