Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  ARGENT s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Cottbuska 28
Košice
Košický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0949180589
E-mail: argent@centrum.sk
Web: www.sportovaobuv.eu
ARGENT s.r.o.
1 vote, 1.00 avg. rating (10% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Internetové obchody, Mobilné telefóny, Oblečenie a oddevy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 2021" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy ARGENT s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre ARGENT s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu ARGENT s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na ARGENT s.r.o.? Na webstránke ARGENT s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s ARGENT s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/internetove-obchody/argent-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/pocitace-a-internet/internetove-obchody/argent-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na ARGENT s.r.o.

 • lubo says:

  Stránka má síce názov, v ktorom je obuv ale predávajú všetko možné (odev, mobily, nábytok, elektro, obuv ..) hlavne repliky z juhovýchodnej Ázie. Na stránke http://www.orsr.sk som nevidel, že by firma mala v predmete činnosti predaj obuvi.
  UPOZORŇUJEM NA TENTO OBCHOD !
  Syn si tam objednal tovar ešte v septembri, ani teraz v decembri 2011 po 3 mesiacoch nemá ani tovar ani peniaze. Telefón nikto nedvíha, adresa firmy je falošná, vôbec tam nesídli, sú tam len súkromné byty. To mi potvrdil pán Lašút z Košického OmbudSpotu. Jediný kontakt je na e-mail argent@centrum.sk. Ich obchodné podmienky sú veľmi zlé a v neprospech zákazníka. Hlavne bod 12, také niečo som ešte nečítal. Za realizáciu objednávky a dodávku tovaru si firma účtuje vysoké poplatky, ktoré môžu dosiahnuť takmer 100% ceny tovaru a v prípade stornovania firma tieto poplatky podľa obchodných podmienok nevráti. Na stránke sú ceny písané len celkovou sumou ale po zaplatení Vám príde informácia, že hodnota tovaru je 45 EUR a 42,98 EUR sú administratívne poplatky (synov prípad).
  Ale to je vlastne jedno lebo ak si niečo objednáte, veľmi pravdepodobne nedostanete nič a nebudete mať ani peniaze. Na urgencie celkom rýchlo odpíšu, ospravedlnia sa vetou, že v najbližších dňoch tovar zákazníkovi príde. Ale to už trvá dva mesiace … Obávam sa, že toto nie je ojedinelý prípad a bude ich pravdepodobne viac.
  Tento prípad som zaslal obchodnej inšpekcii a na firmu sme podali trestné oznámenie.

  • Karol Lazok says:

   Dobrý den
   Reakcia na Lubo Says tento pán možno čakal dlhšie na tovar ale mu bolo vysvetlené že nie z našej viny a každopadne mu bol dodaný tovar a keď nie tovar tak peniaze sme vrátili to zabudol už napísať čo je dosť podstatné.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨