Vozte sa v novom vďaka operatívnemu lízingu

Vozte sa v novom vďaka operatívnemu lízingu

Hľadáte výhodnú možnosť ako pre svoju firmu zakúpiť nový osobný automobil? Nechcete veľa investovať, no napriek tomu by ste si radi užívali čo najväčšie pohodlie a vozili sa v skutočne reprezentatívnom vozidle. Čo tak na financovanie využiť namiesto klasického lízing operatívny. Ten práve pre spoločnosti prináša mnohé výhody, ktoré ho robia tou najlepšou možnosťou dostupnou na trhu.

Vždy nové auto bez investícií

Tou najväčšou výhodou je udržiavanie vozového parku v neustálej kondícii. Obyčajne by ste si nemohli dovoliť kupovať každé dva-tri roky nové auto, pretože by to bola náročná investícia. Síce „staré“ auto by ste predali, jeho hodnota by však rapídne klesla. Operatívny lízing je stavaný na mieru práve ľuďom, ktorý potrebujú mať vždy nové auto. Po uplynutí platnosti zmluvy o operatívnom lízingu, ktorú uzatvárate zväčša na 24-48 mesiacov, si môžete opäť vybrať nové auto. A to bez jediného centu, ktorý by ste museli investovať. Za auto platíte fixnú mesačnú splátku a približne rovnakú budete platiť aj za nové auto, ktoré korešponduje s hodnotou toho predošlého.

Všetky náklady zahrnuté do jedného poplatku

V uvedenej jednej mesačnej splátke je zahrnuté už všetko. Teda nielen samotné užívanie vozidla, ale aj všetky potrebné poistenia a hradenia nákladov na prípadnú servisnú starostlivosť. Tým šetríte prevádzkové náklady a auto vás stojí už len pohonné hmoty. Celú výšku splátky si môžete dať do nákladov.

Prvotriedna starostlivosť o klienta

Spoločnosti poskytujúce operatívny lízing, medzi ktoré patrí aj Hertzlease, zabezpečuje svojim klientom v prípade nutnosti náhradné vozidlo. Znamená to, že keď sa napríklad vaše vozidlo pokazí, na dobu strávenú v servise vám bude poskytnuté náhradné. Váš komfort tak bude zaručený.

V prípade záujmu o operatívny lízing neváhajte vyplniť žiadosť o zostavenie ponuky na mieru od spoločnosť Hertzlease.