Nožnicové stany sa hodia na letné záhrady aj ako predajné stánky

Ťažko budete hľadať tak univerzálneho pomocníka, akým je nožnicový stan. Spríjemňuje nám pobyt na záhrade, zachraňuje akcie pod šírim nebom, pomáha firmám s propagáciou aj s predajom.

Nožnicový stan ako univerzálny pomocník je stále populárnejším

Perfektný je na záhradu, keď sa chceme so svojim home office presunúť na slniečko, ale rýchlo zistíme, že na displeji toho bez poriadneho tienenia príliš nevidíme. Zastúpi drahé pergoly a altány. Záhradný stan vytvorí príjemné miesto kdekoľvek sa nám na našej záhrade páči. To nedokáže žiadny stacionárny prístrešok.

Máte radi záhradné party?

Je jedno, či tie súkromné, alebo firemné. Vždy nám ich vie pokaziť počasie. Niekedy dážď, inokedy pekelné slnko. Pritom s nožnicovým stanom jednoducho zatienite akúkoľvek akciu. Predáva sa až do veľkosti 16 m2 (6×3 m). Avšak ani to nie je všetko, nožnicové stany sa totiž dajú navzájom spojovať a zakryť tak doslova celý trávnik na záhrade.

Stany pre firmy aj podnikateľov

Potrebujete zázemie pre firemnú akciu? V žiadnej firme nesmú nožnicové stany chýbať. Hodia sa na akcie pre zamestnancov či klientov. Ale nielen tam. Na výstavách a veľtrhoch šetria náklady za drahé výstavné stánky. Plachty stanu môžu obsahovať logo firmy aj rozsiahlejšie reklamné prvky.

Mnohé firmy, firmičky, súkromníci či ľudia, ktorí sa venujú niektorému hobby, svoje produkty priamo predávajú. Obvykle na rôznych akciách, ale aj nezávisle, napríklad na pridelenom priestore u hypermarketu. Potrebujete predajný stánok? Opäť je ideálnym nožnicový stan.

Aké sú najväčšie výhody nožnicových stanov?

Spoločnosť MUTTON vo svojom e-shope Expodom.sk ponúka veľmi kvalitné nožnicové stany s nepremokavou strechou v niekoľkých farbách a veľkostiach. Sú ľahké, ale odolné. Jednoducho sa zložia a opäť rozložia, a to obvykle aj v jedinej osobe. Stany bez problémov preveziete kamkoľvek potrebujete – na dovolenku, na chatu aj na firemnú akciu.