Bývanie bez problémov v bratislavskom Ružinove

Ružinov, obľúbená časť Bratislavy ponúka veľa možností pre život, rozvoj podnikateľských zručností alebo trávení voľného času. Do bodky splní vaše nároky, ktoré kladiete na život vo veľkom meste. Dostupné služby a všetko na dosah ruky vám len nahráva do kariet, aby ste sa týmto smerom vybrali.

Bratislava a bývanie

V centre mesta Bratislava sa žije asi najlepšie. Väčšina služieb je blízko a promptne vybavených. Okolie, historické pamiatky, rôzne atrakcie, relax, reštaurácie a pod., sú k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Preto sa veľa ľudí sťahuje práve sem. Nájde tu prácu, budúcu rodinu, rozvoj seba samého a byty na predaj v Bratislave.

Danubius One

Život v Bratislave v časti Ružinov je náramne jednoduchý. Inzeráty, ktoré ponúkajú rôzne bytové a nebytové priestory sú k dispozícii pre každého v novinách či na webe. Skvele riešený projekt Danubius vyráža dych. Stačí ak sa pozriete na 13-poschodový monument a uchváti vás na prvý pohľad. Z jeho výšok môžete Bratislavu vidieť ako na dlani.

Po vopred dohodnutej prehliadke si môžete tieto priestory o rozlohe 38 až 170 m2 pozrieť aj naživo. Každý byt vzhľadom na jeho rozlohu je doplnený výťah, o balkón alebo loggiu, pivnicu a garáž. Vnútroblok je dekorovaný zeleňou, detským ihriskom, pekárňou a kaviarňou.

Služby

Medzi TOP služby spoločnosti Finep, ktorej súčasťou je aj Danubius One, zahrňujeme: e-stretnutie, finančné služby a vzorkovňu. E-stretnutie(výborná alternatívou k osobnému stretnutiu), kde sa s vami telefonicky spojí obchodník a v online aplikácií vám predstaví podstatné informácie a dokumenty týkajúce sa vami vybraného priestoru.

Finančné služby, tu si môžete napr. zostaviť finančný plán na splácanie vybraného bytu a k dispozícii sú aj poradenské služby ohľadne financií ako takých. Vzorkovňa, ktorá slúži na jednoduchú orientáciu vo svete bytového dizajnu a jeho výber podľa vášho vkusu (štandardná a nadštandardná výbava ponúkaných bytov) s 3 ročnou zárukou.