Aj kvalitnú a atraktívnu sedačku si dnes dokážete nechať vyrobiť na mieru

Aj kvalitnú a atraktívnu sedačku si dnes dokážete nechať vyrobiť na mieru

Chcete si zariadiť interiér svojej obývačky originálne? Nenachádzate preň vhodnú sedačku v bežných obchodoch s nábytkom? Alebo máte na sedačku osobitné požiadavky? Nechajte si ju vyrobiť na mieru. Áno, aj sedačky sa dajú navrhnúť presne podľa vašich predstáv a tie následne pretaviť do reálnej podoby nábytku. Treba si len vybrať spoľahlivého nábytkára, ktorý má s výrobou sedačiek početné skúsenosti.

Výroba sedačiek na mieru je oproti inému nábytku značne špecifická. Nejdená sa totiž o len o prácu stolára, ale zároveň aj čalúnnika, krajčíra, dizajnéra a umelca. Od sedačky totiž očakávame len to najväčšie pohodlie, vysokú kvalitu spojenú s dlhotrvácou životnosťou aj pri náročnom dennodennom používaní a v neposlednom rade atraktívny a očarujúci dizajn. Práve preto sa do výroby sedačky na mieru nemôže pustiť len tak hocijaký nábytkár, ale len ten, ktorý zvláda podať profesionálny výkon vo všetkých spomenutých remeslách.

Príbeh sedačky na mieru

Príbeh novej originálnej sedačky na mieru začína vždy v hlavne zákazníka. Ten má svoju jasnú predstavu, ktorú je potrebné preniesť na papier do základného náčrtu. O jeho vytvorenie sa môže postarať aj samotný dizajnér nábytku, ktorý ho zároveň prenesie aj do interaktívnej vizualizácie. Z nej nadobudne zákazník jasnú predstavu o podobe jeho budúcej sedačky.

Po vytvorení návrhu sa sedačka posúva do výroby. Tá je relatívne náročným procesom, ktorý spája technické práce súvisiace s vytvorením optimálneho rámu a rozloženia vhodnej výplne sedačky a následne umeleckej a čalúnnickej práce. Samozrejme, všetko musí byť vzájomne premyslené tak, aby bol vytvorený nábytok kvalitný po oboch stránkach. Výroba sedačky sa často podobá na prácu umeleckého krajčíra. Poťah je totiž vždy šitý ručne, a to vrátane mnohých náročných detailov.

Ak máte aj vy záujem o vytvorenie novej, modernej sedačky na mieru vašim predstavám, odporúčame vám službu dostupnú na stránke Sedacky.com. Vyrobiť si môžete nechať jednak už vopred navrhnutý model vlastných rozmerov, alebo práve sedačku podľa vlastného návrhu.