Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  SweetPro, s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Kalvária 3
949 01 Nitra
Nitriansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0907711774
E-mail: sweetpro1@gmail.com
Web: www.sweetpro.webnode.sk

Rozšírené informácie

Telefón: 0907711774
Popis firmy: Uctovnicka firma pre externe uctovnictvo – podvojne a jednoduche uctovnictvo, mzdy, personalistika, DPH, intrastat… Komunikacia aj v Talianskom a Anglickom jazyku. Firma tiez poskytuje podnikatelske a pravne poradenstvo.
SweetPro, s.r.o.
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Účtovníctvo

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1386" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy SweetPro, s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre SweetPro, s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu SweetPro, s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na SweetPro, s.r.o.? Na webstránke SweetPro, s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s SweetPro, s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/financie/uctovnictvo/sweetpro-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/financie/uctovnictvo/sweetpro-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou SweetPro, s.r.o.

  • sweetpro1 says:

    SweetPro, s.r.o. je uctovna firma, ktorej pracovnici maju viac ako 15 rocne skusenosti s vedenim podvojneho uctovnictva. Svojim klientom ponuka komunikaciu v Talianskom aj Anglickom jazyku, ako aj pravne poradenstvo. Skusenosti = uspora a opora


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨