Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Capital-service.sk

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
Capital-service.sk
7 votes, 3.71 avg. rating (64% score)

Kategórie: Ekonomické služby, Finančné poradenstvo, Leasing

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 847" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Capital-service.sk? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Capital-service.sk. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Capital-service.sk. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Capital-service.sk? Na webstránke Capital-service.sk môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Capital-service.sk. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/financie/uctovne-a-danove-sluzby/wwwcapital-servicesk.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/financie/uctovne-a-danove-sluzby/wwwcapital-servicesk.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 7 názorov na Capital-service.sk

 • Gavendová says:

  aj keď som mala problémy s exekúciou, do týždňa všetko vybavili

 • Dobiaš Juraj says:

  Rád odporučím. Som spokojný s ich službami. Perfektný servis a jednoduchý postup. Bol som milo prekvapený.

 • Evka Potočeková says:

  Ešte vo februári som bola pozvaná na licenčné vzdelávacie škole-
  nie, za ktoré bolo treba vopred uhradiť 2800,-Sk. Avšak 2 dni pred
  začiatkom školenia mi prišla na mobil iba SMSka, že školiteľ ocho-
  rel, z ktorého titulu sa školenie prekladá a budúp ma včas priebež-
  ne informovať. Doteraz sa tak, hoci som všetko riadne uhradila a 3-krát i urgovala, nestalo, takže nemôžem posúdiť, či je táto spo-
  ločnosť seriózna, keď sa mi nevedia ani ozvať, ani vrátiť zaplatené
  a nespotrebované školné.
  Myslím, že v dnešnej uponáhľanej dobe by sme si mali inak vážiť
  nielen klienta, ale i záujemcu o poctivú prácu.

  S priateľským pozdravom
  Evka Potočeková

 • momo says:

  Spoločnosť, ktorá zarobí na nešťastí druhého, teda predsa ked má niekto exekúciu, zaplatí aj exekútorovi a ešte aj firme nie. Ste naivný, ked veríte takejto firme. Zavolajte radšej exekútorovi a dohodnite sa na zaplatení a máte to omnoho lacnejšie !!!

 • Ivan Borowský says:

  POZOR, je to firma ktorá spolupracuje s exekútormi a spoločne sa na Vás nabalia, všetko je vopred naplánované, preto máte pocit že sú profesionálovia – profesionálne Vás spoločne s exekútorom pripravia o peniaze !!!

 • krajčovičová says:

  my máme od nich dom na splátky a nemôžme povedať nič zlé, stavba bezproblémová, splátky normálne

 • Peter Jambor says:

  Majú celkom zaujímavé služby. Beztoho aby som musel niekam chodiť a rozmýšľať kde vybavím pôžičku, tak sme všetko vybavili po telefóne. Domov mi už len prišla zmluva na podpis. A peniaze mi previedli na účet. Odporúčam každému. Ušetríte čas, behanie a hlavne nervy. Všetko vybavíte z pohodlia domova.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨