Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Česká poisťovňa Slovensko

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
Česká poisťovňa Slovensko
4 votes, 1.00 avg. rating (16% score)

Kategórie: Poisťovne

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 853" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Česká poisťovňa Slovensko? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Česká poisťovňa Slovensko. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Česká poisťovňa Slovensko. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Česká poisťovňa Slovensko? Na webstránke Česká poisťovňa Slovensko môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Česká poisťovňa Slovensko. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/financie/poistovne/eeska-poisovoa-slovensko.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/financie/poistovne/eeska-poisovoa-slovensko.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 4 názorov na Česká poisťovňa Slovensko

 • Milan says:

  Uzatvorené 2 zmluvyprostredníctom internetu na Poistenie zariadenia domácnosti a Poistenie rodinných domov a iných stavieb občanov s kombinácoiu poistenia zodpovednosti.

  Potvrdenie zmlúv zaslané poštou na iné sumy (vyššie), ktoré sú porovnateľné s inými poisťovňami. Jedna potvrdená zmluva zaslaná poštou do týždňa, druhá do mesiaca (obe uzatvárané cez internet ten istý deň).

  Zákaznícky servis – dlhé riešenie reklamácie , neprofesionálne, zmluvy som zrušil.
  Poisťovňa, ktorá nevie uzatvoriť poistnú zmluvu nemôže zabezpečiť prípadné plnenie prípadnej poistnej udalosti.


  Reakcia od: Jozef

  Mam rovnaku skusenost pri poisteni domu pri uzatvarani cez internet . Ani ja tuto poistovnu nedoporucujem

 • Peter says:

  Pred dvomi rokmi som kupoval SEAT na “tretiny”. Na doklady o PZP a havarijnom poistení som čakal skoro pol roka.
  Po prvom roku som zaplatil druhú tretinu auta a museli sa spísať nové leasingové zmluvy. Do dvoch mesiacov mi na to jedno auto prišli 3 zelené a biele karty od CPS, samozrejme každá s iným číslom. Nosil som pri sebe najskôr všetky 3 lebo som nevedel ktorá je platná. Neviem ktorú z nich by som ukázal policajtom, keby ma zastavili. Našťastie som nemal žiadnu poistnú udalosť. Možno by som bol prekvapený. Asi po polroku som volal na ich “kontakt centrum”, kde mi povedali že 2 z týchto zmlúv sú dávno zrušené. Tak Som ich roztrhal a hodil do koša.

  Keďže aj 3-tiu tretinu chcem uhradiť naraz (aj za cenu že si zoberiem ďalší spotrebný úer), rozhodol som sa zrušiť poistky a vybrať si poisťovňu ktorá mi dá najlepšiu cenu a ktorej dôverujem. Napísal som žiadosť, odoslal ju doporučene na CPS. Na moje prekvapenie mi po 2 mesiacoch prišlo poďakovanie za dôveru a samozrejme ďalšia havarijná poistka a PZP. Volal som na tú ich “skoro bezplatnú” linku” a povedali mi že poistku zrušia.
  Dnes mi od nich prišlo ďalšie poďakovanie s ďalšou bielou a zelenou kartou, samozrejme s novým číslom zmluvy. Som zvedavý, kedy to skončí.

  Určite nikomu neodporúčam túto poisťovňu a v budúcnosti sa jej zďaleka vyhnem.

  Čítal som, že sa má spojiť s Generali. Som zvedavý ako sa to bude vyvíjať (či smerom ku kvalite Generali alebo chaosu v CPS)

 • miso says:

  19 . 8 2008 mi jeden pako nabural do auta. Nehoda sa riesila cez jeho PZP ktore ma v ceskej poisťovni. Dnes je 28.10.2088 a udalost je este stale v rieseni. V tejto poistovni by som si nedal poistit ani papuče. Keby som to vedel tak 15000 sk vytlciem z toho hajzla.

 • Ľubica says:

  Nikdy viac mala som u nich 3 poistky (PZP, Havarijné, cestovné), začnú s Vami komunikovať a niečo sa pohne až keď vypovedáte zmluvy. Môžete volať ale skôr sa nedovoláte (ak máte šťastie a dovoláte sa, áno pourgujeme a i tak sa nič nedeje), môžete mailovať ale žiadna odpoveď.Nie sú schopní zlikvidovať udalosť za 3 mesiace a to rozpočtom. Nikdy si však nežiadajte likvidovanie rozpočtom (už to je zarážajúce že Vám ho nevedia poskytnúť, čo je bežné u iných poisťovní) !!!! je to zderstvo.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨