4 thoughts on “Česká poisťovňa Slovensko”

 1. Uzatvorené 2 zmluvyprostredníctom internetu na Poistenie zariadenia domácnosti a Poistenie rodinných domov a iných stavieb občanov s kombinácoiu poistenia zodpovednosti.

  Potvrdenie zmlúv zaslané poštou na iné sumy (vyššie), ktoré sú porovnateľné s inými poisťovňami. Jedna potvrdená zmluva zaslaná poštou do týždňa, druhá do mesiaca (obe uzatvárané cez internet ten istý deň).

  Zákaznícky servis – dlhé riešenie reklamácie , neprofesionálne, zmluvy som zrušil.
  Poisťovňa, ktorá nevie uzatvoriť poistnú zmluvu nemôže zabezpečiť prípadné plnenie prípadnej poistnej udalosti.


  Reakcia od: Jozef

  Mam rovnaku skusenost pri poisteni domu pri uzatvarani cez internet . Ani ja tuto poistovnu nedoporucujem

 2. Pred dvomi rokmi som kupoval SEAT na “tretiny”. Na doklady o PZP a havarijnom poistení som čakal skoro pol roka.
  Po prvom roku som zaplatil druhú tretinu auta a museli sa spísať nové leasingové zmluvy. Do dvoch mesiacov mi na to jedno auto prišli 3 zelené a biele karty od CPS, samozrejme každá s iným číslom. Nosil som pri sebe najskôr všetky 3 lebo som nevedel ktorá je platná. Neviem ktorú z nich by som ukázal policajtom, keby ma zastavili. Našťastie som nemal žiadnu poistnú udalosť. Možno by som bol prekvapený. Asi po polroku som volal na ich “kontakt centrum”, kde mi povedali že 2 z týchto zmlúv sú dávno zrušené. Tak Som ich roztrhal a hodil do koša.

  Keďže aj 3-tiu tretinu chcem uhradiť naraz (aj za cenu že si zoberiem ďalší spotrebný úer), rozhodol som sa zrušiť poistky a vybrať si poisťovňu ktorá mi dá najlepšiu cenu a ktorej dôverujem. Napísal som žiadosť, odoslal ju doporučene na CPS. Na moje prekvapenie mi po 2 mesiacoch prišlo poďakovanie za dôveru a samozrejme ďalšia havarijná poistka a PZP. Volal som na tú ich “skoro bezplatnú” linku” a povedali mi že poistku zrušia.
  Dnes mi od nich prišlo ďalšie poďakovanie s ďalšou bielou a zelenou kartou, samozrejme s novým číslom zmluvy. Som zvedavý, kedy to skončí.

  Určite nikomu neodporúčam túto poisťovňu a v budúcnosti sa jej zďaleka vyhnem.

  Čítal som, že sa má spojiť s Generali. Som zvedavý ako sa to bude vyvíjať (či smerom ku kvalite Generali alebo chaosu v CPS)

 3. 19 . 8 2008 mi jeden pako nabural do auta. Nehoda sa riesila cez jeho PZP ktore ma v ceskej poisťovni. Dnes je 28.10.2088 a udalost je este stale v rieseni. V tejto poistovni by som si nedal poistit ani papuče. Keby som to vedel tak 15000 sk vytlciem z toho hajzla.

 4. Nikdy viac mala som u nich 3 poistky (PZP, Havarijné, cestovné), začnú s Vami komunikovať a niečo sa pohne až keď vypovedáte zmluvy. Môžete volať ale skôr sa nedovoláte (ak máte šťastie a dovoláte sa, áno pourgujeme a i tak sa nič nedeje), môžete mailovať ale žiadna odpoveď.Nie sú schopní zlikvidovať udalosť za 3 mesiace a to rozpočtom. Nikdy si však nežiadajte likvidovanie rozpočtom (už to je zarážajúce že Vám ho nevedia poskytnúť, čo je bežné u iných poisťovní) !!!! je to zderstvo.

Pridaj komentár