Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  ICESlovakia

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: www.iceslovakia.sk
ICESlovakia
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Kategórie: Výmenné pobyty

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 5" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy ICESlovakia? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre ICESlovakia. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu ICESlovakia. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na ICESlovakia? Na webstránke ICESlovakia môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s ICESlovakia. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/vymenne-pobyty/iceslovakia.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/vymenne-pobyty/iceslovakia.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na ICESlovakia

 • Rimmon says:

  Cez ICESlovakia som bol 10 mesiacov v USA na strednej škole a bol som veľmi spkojný.

  Už pri prvom stretnutí na Slovensku mi bolo jasné, že sa o svojich zákazníkov dobre starajú. Zahrnuli ma fotkami a množstvom príbehov o študentoch z minulých rokov. O každom vedeli niečo povedať. Vedeli mi odpovedať na každú otázku a veľmi mi pomohli aj s formulármi (tých bolo viac ako dosť).

  Počas môjho pobytu v USA sme boli v kontakte podľa potreby.

  Jediný raz, keď som skutočne potreboval ich pomoc, bol pri odlete. Letecká spoločnosť zrušila let a mne horzilo, že zmeškám lietadlo do Európy. Tak som zavolal do ICESlovakia. Hneď som dostal inštrukcie, čo robiť a aj vďaka tomu som let nakoniec stihol.

  Ešte aj teraz, keď som už skoro rok doma, dostanem občas od nich e-mail. A keby som si mal vybrať ešte raz, išiel by som určite znovu cez ICESlovakia.

 • danuna says:

  Ja som s agentúrou ICESlovakia veľmi spokojná.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨