Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  AustraliaOnline

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: www.australiaonline.sk
AustraliaOnline
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Kategórie: Štúdijné pobyty

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 183" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy AustraliaOnline? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre AustraliaOnline. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu AustraliaOnline. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na AustraliaOnline? Na webstránke AustraliaOnline môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s AustraliaOnline. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/studijne-pobyty/australiaonline.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/studijne-pobyty/australiaonline.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na AustraliaOnline

 • Rimmon says:

  Na agentúru Australia Online som sa dostal náhodou, keď som hľadal na internete vysoké školy na Slovensku.

  Školu som nakoniec našiel, ale v Austrálii…

  Najväčším prekvapením bolo, že som nemusel agentúre platiť nič za vybavenie pobytu v Austrálii. Čakal som, že to bude ako s prácou v Anglicku, kde si agentúry pýtajú veľké sumy za svoje služby. Toto však nebol ten prípad.

  Stačilo, aby som sa rozhodol pre školu, do ktorej chcem ísť a potom už išlo všetko akosi samo…
  – pomohli mi zapísať sa na školu
  – dali mi vzor, ako sa vypĺňajú formuláre na víza
  – objednali letenku
  – zabezpečia mi odvoz z letiska
  – objednajú ubytovanie na prvé týždne

  Najviac na mňa však zapôsobilo, keď som stretol jedného chalana, čo už bol v Austrálii. On tam nešiel priamo s agentúrou AustraliaOnline, ale dával mi kontakt na ich kaceláriu v Sydney s tým, že je to najlepšia agentúra, majú najlepšiu záladňu v Sydney a že so všetkým vedia pomôcť.

  Vtedy mi bolo jasné, že som na lepšiu agentúru ako Australia Online ani nemohol natrafiť.

 • Robert says:

  Recenziu od Rimmona sa zda byt napisana priamo agenturou AU Online. Preco? Zijem a pracujem v Australii uz par rockou. Viza som musel predlzovat uz niekolkokrat a preto viem, ze su tu ovela lepsie agentury nez horespomenuta AU Online. Pozam dokonca ludi, ktory by AU Online neodporucili ani najvacsiemu nepriatelovi. Par prikladov: kamarat prisiel predlzit viza s konkretnou predstavou o skole, v AU Online mu povedali, ze iba blbec by isiel na tu skolu. Neskor tam, kym on bol stale v ich office, prisiel iny zaujemca o predlzenie, ktoremu ponukli prave skolu pre blbcov – poznam priliz vela ludi, ktorymi bolo manipulovane podla potreby agentury (pre vasu info, agentury v AU nie su platene studentami, dostavaju provizie od skol, niektore skoly platia viac, ine menej. Niektore agentury vas neposlu na najkvalitnejsiu/ najfleksibilnejsiu skolu, poslu vas na skolu odkial maju naj proviziu). Iny byvaly klient mal telefonaty z AU online este kym bol doma skoro na dennom poriadku, ponukali akcie, prehovarali…to vsetko iba pokym nezaplatil, potom musel on telefonovat a prosit o cokolvek potreboval – na ambasadu do Viedne si musel ist pre viza den pred odletom sam, agentura mala na haku (podotykam, ze nie prave lacnu letenku do AU a este drahsie skolne mal davno zaplatene).
  Verim tomu, ze su aj ludia, ktory su s AU online spokojny, ja som pocas celeho pobytu tu v Sydney takeho nestretol.
  S pozdravom, Robert


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨