Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Slovak Ingeniering s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Kúpeľná 6
08001 Prešov
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 051/7942233
E-mail: info@slovak-ingeniering.com
Web: www.slovak-ingeniering.com
Slovak Ingeniering s.r.o.
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Alternatívne zdroje energie, Elektrina, Maliari, Murári, Personálne agentúry, Práca v zahraničí, Projektanti, Solárne panely, Sťahovacie služby, Stavebné firmy, Stavebný materiál

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1504" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Slovak Ingeniering s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Slovak Ingeniering s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Slovak Ingeniering s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Slovak Ingeniering s.r.o.? Na webstránke Slovak Ingeniering s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Slovak Ingeniering s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/praca-v-zahranici/slovak-ingeniering-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/praca-v-zahranici/slovak-ingeniering-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 4 názorov na Slovak Ingeniering s.r.o.

 • Golgen says:

  Prisiel som tam len kvoli solarnym panelom, ale dostal som ovela ovela viac.
  Najkor som pozeral na web… no nic moc.
  Ale netreba hodnotit podla obalu.
  Stretol som sa s nimi u nich vo firme. A mozem povedat, ze davno som sa nestretol s tak komplexnym pristupom ku mne i ku tomu co som od nich chcel.
  Myslim, ze keby aspon tretina firiem na trhu pristupovala ku svojim klientom minimalne tak ako oni, tak by bol svet krajsi.
  Prisiel som tam len kvoli solarnym panelom, ale dostal som ovela ovela viac.
  Fandim im a drzim palce.
  ps: a urobte nieco s tym webom

 • Daniela Prevuznakova says:

  Velmi dobrá firma,sme velmi spokojní, montovali nam solarne panely,velmi dobra praca a taktiez pristup…

 • michal says:

  Pracoval som v nej minimalnu mzdu vam daju na učet a ostatok na ruku aby nemuseli odvadzat velke dane je len čas kedy vas oklamu a to čo mate dostat na ruku sa jedneho mesiaca nedočkate ….chcem poukazat na to ake spinavstva sa v tomto štate robia …

  • pravda says:

   Su to hajzly !! Bacha na nich !! Ojebuju kde sa da a neplatia !! Novodobi podvodnici a otrokary !!


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨