Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  HQ Computers – Ladislav Verner

Základé informácie

Adresa: Dr. Clementisa 376/2
979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +421 918582377
E-mail: hqcomp@hqcomp.sk
Web: www.eshop.hqcomp.sk

Rozšírené informácie

Parkovisko: Áno
Možnosť platiť kartou: Nie
Zľavy pre študentov: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0918582377, 0911166965
Účel firmy: HQ Computers je firma zaoberajúca sa predajom výpočtovej techniky, software a hardware, spotrebného materiálu pre tlačiarne väčšiny výrobcov, servisom a čistením výpočtovej techniky s pôsobnosťou v Lučenci a Rimavskej Sobote
Popis firmy: Počítače, notebooky
Periférne zariadenia
PC komponenty
Navigačné systémy
Software
PC doplnky
Spotrebný materiál
Pamäťové média
Ponúkame servis výpočtovej techniky
Ponúkame služby čistenia PC a výpočtovej techniky /profylaktika/
HQ Computers – Ladislav Verner
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Doprava, Internetové obchody, Predaj počítačov, Servis počítačov

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1747" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy HQ Computers – Ladislav Verner? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre HQ Computers – Ladislav Verner. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu HQ Computers – Ladislav Verner. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na HQ Computers – Ladislav Verner? Na webstránke HQ Computers – Ladislav Verner môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s HQ Computers – Ladislav Verner. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/doprava/hq-computers-ladislav-verner.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/doprava/hq-computers-ladislav-verner.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou HQ Computers – Ladislav Verner

  • hqcomp says:

    Ochota, rýchla a profesionálna obsluha, tovar dodávajú na druhy deň. Ceny sú na úrovni oproti ostatným predajcom.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨