Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky

Základé informácie

Adresa:
Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0910130822
E-mail: info@golfportal.sk
Web: www.golfportal.sk

Rozšírené informácie

Účel firmy: cestovanie za golfom
Popis firmy: Komplexná ponuka služieb cestovnej agentúry pre golfistov. Aktuálne golfové zájazdy, lastminute ponuky, golfové turnaje, poistenie a letenky. Golfové balíčky do zahraničia a na Slovensko. Možnosť online rezervácií golfových hotelov. Golfové firemné akcie, kurzy zelenej karty a motivačné cesty podľa požiadaviek.
Najlepšia cesta k nám: www.golfportal.sk
golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Cestovné kancelárie, Hotely, Zdravie - web stránky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1704" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky? Na webstránke golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s golfportal.sk – golfové zájazdy a dovolenky. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/cestovne-kancelarie/golfportalsk-golfove-zajazdy-a-dovolenky.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/cestovne-kancelarie/golfportalsk-golfove-zajazdy-a-dovolenky.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨