Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  EQUATOR visa & travel service

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
EQUATOR visa & travel service
3 votes, 5.00 avg. rating (75% score)

Kategórie: Cestovné kancelárie, Letecké spoločnosti, Práca v zahraničí, Štúdijné pobyty, Výmenné pobyty

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 378" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy EQUATOR visa & travel service? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre EQUATOR visa & travel service. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu EQUATOR visa & travel service. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na EQUATOR visa & travel service? Na webstránke EQUATOR visa & travel service môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s EQUATOR visa & travel service. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/cestovne-kancelarie/equator-visa-travel-service.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/cestovne-kancelarie/equator-visa-travel-service.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 3 názorov na EQUATOR visa & travel service

 • jarmila says:

  Rozhodla som sa pre studium anglictiny v Sydney. na odporucanie znamych som kontaktovala agenturu EQUATOR visa & travel service. Pomohli mi s vybavenim skoly, viza aj letenky.
  S pristupom aky je u nich som sa nikde nestretla.
  Viem ju vsetkym len odporucat.Kontakt na nich najdete na http://www.equator.sk

 • Samuela says:

  Cez tuto agenturu som si zabezpecila spiatocnu letenku do Australie. Stretla som sa s mimoriadnou ochotou a ustretovostou, bola som velmi spokojna a dobre sa mi spolupracovalo.
  Po tejto skusenosti sa opat obratim na tuto agenturu a taktiez ju doporucujem aj ostatnym.

 • Práca v zahraničí says:

  Pekny clanok..

  Práca v zahraničí


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨